Щодня з 9:00 - 21:00

Ціни на ремонт

Не гріє воду
від 700 грн
Блимають індикатори
від 400 грн
Тече чи протікає
від 700 грн
Вибиває пробки
від 500 грн
Не зливається вода
від 300 грн
Не віджимає
від 600 грн
Сильно вібрує
від 700 грн
Не набирає воду
від 500 грн
Заміна ТЕНа (водонагрівача)
від 700 грн
Заміна ременя
від 400 грн
Заміна манжети люка
від 700 грн
Ремонт двигуна
від 500 грн
Чищення фільтра
від 300 грн
Ремонт блоку керування
від 600 грн
Заміна амортизатора
від 700 грн
Заміна клапана
від 500 грн

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Послуги з ремонту пральних машин в Одесі: коли та до кого звернутися

Вітаємо вас в компанії Delta Service! Щодня ми допомагаємо домовласникам Одеси та приміських районів повертати життя до їх пральних машин. Ми точно знаємо, що пралка — це один з найнеобхідніших видів побутової техніки в кожній родині.

Тому прикро, якщо вірна помічниця раптово виходить з ладу. Але це не трагічно, адже допомога наших майстрів з ремонту пральних машин завжди буде своєчасною!

Ремонт пральних машин: повертаємо працездатність навіть у безнадійних випадках

Ми працюємо з приватними та юридичними особами, що потребують послуг з ремонту пральних та прально-сушарних машин в різних районах Одеси включно з приміською зоною та залюбки виїдемо на ваш виклик у:

Завдяки швидкому опрацюванню звернень ви можете розраховувати на швидкий виїзд майстра та надання послуг з ремонту того ж дня.

Якісний сервіс від Delta Service: як ми працюємо

Наші професійні навички та чималий досвід завжди до ваших послуг. Щоб отримати послуги з діагностики та ремонту пральної машини від Delta Service, варто зробити лише кілька простих кроків:
1

Заявка

Залиште заявку на онлайн діагностику чи зателефонуйте нам, щоб залишити запит на консультацію та візит майстра.

 

 

Якісний сервіс від Delta Service: як ми працюємо - 1
2

Консультація

Отримайте консультацію майстра перед замовленням його візиту: у деяких випадках вже завдяки консультації вдається позбутися деяких проблем.

 

Якісний сервіс від Delta Service: як ми працюємо - 2
3

Діагностика

Домовтеся про зручний для вас час візиту майстра за вашою адресою та отримайте діагностику пралки та поради й звіт щодо її ремонту. 

 

Якісний сервіс від Delta Service: як ми працюємо - 3
4

Ремонт та гарантія

У разі потреби — отримайте послуги з ремонту, заміни запчастин чи профілактичного обслуговування та насолоджуйтеся вправною роботою вашої пральної машини!

Якісний сервіс від Delta Service: як ми працюємо - 4

З Delta Service ви зможете забути про хвилювання, щодо працездатності та терміну експлуатації вашої пралки — навіть не найсучасніші моделі ми здатні продіагностувати, виявити вчасно пошкодження чи слабкі сторони та надати вчасні послуги з ремонту та сервісного обслуговування вашої пральної машини.

 

Якщо ви помітили, що ваша пралка поводиться дещо дивно, не кажучи вже про очевидні несправності в її роботі, не гайте час. Майстри Delta Service швидко виявлять причину та знайдуть розв’язання проблеми.

8 фактів про нашу компанію

8 фактів про нашу компанію - 1

Професійний досвід:

Понад 10 років в галузі ремонту стиральних машин.

8 фактів про нашу компанію - 2

Швидкі терміни:

Швидкий та точний ремонт без затримок.

8 фактів про нашу компанію - 3

Гнучкі ціни:

Адекватні та конкурентоспроможні ціни на всі види робіт.

8 фактів про нашу компанію - 4

Гарантія якості:

Ми гарантуємо якісний ремонт і задоволення клієнтів.

8 фактів про нашу компанію - 5

Спеціалізовані майстри:

Команда кваліфікованих фахівців із ремонту стиральних машин.

8 фактів про нашу компанію - 6

Оригінальні запчастини:

Використання лише оригінальних деталей для ремонту.

8 фактів про нашу компанію - 7

Консультація онлайн:

Отримайте консультацію від наших експертів онлайн.

8 фактів про нашу компанію - 8

Послуги на дому:

Надаємо послуги ремонту стиральних машин безпосередньо у вашому будинку.

Переваги наших послуг з ремонту пральних машин

Наші клієнти можуть розраховувати на цілий комплекс переваг, що їх надає компанія з ремонту пральних машин Delta Service:

 

Ввічливі та вправні майстри з ремонту пральних машин. Ви будете задоволені спілкуванням з нашими співробітниками з першої ж миті звернення.


Висока кваліфікація та чималий досвід ремонтників, що надають послуги з діагностики та ремонту пральних машин в Delta Service: ми знаємо, як полагодити майже всі моделі та бренди від найстаріших до інноваційних новинок ринку.


Тільки оригінальні нові запчастини: ми співпрацюємо з надійними постачальниками запчастин до пралок та встановлюємо тільки деталі найвищої якості.


Гарантія на виконані роботи — всі сервіси забезпечені гарантією нашої компанії.


Розумні ціни — з нами відремонтувати пральну машину та провести її профілактичне обслуговування напрочуд вигідно!

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Відгуки наших клієнтів

Хочу поділитися враженням від ремонту пральної машини в сервісному центрі "Дельта". Оскільки пралка просто не вмикалася, я викликала майстра. Виявилося, проблема була в якомусь згорілому чипі. Майстер швидко все полагодив і навіть перевірив ще якісь деталі на майбутнє. Сказав, що все ок. Ціни адекватні, роботою задоволена.
Фото Сніжана
Сніжана
Рейтинг від Сніжана
Наша пралка Bosch служить нашій родині вірою і правдою багато років. Але нещодавно вона почала сильно торохтіти та шуміти під час віджимання. Вирішив, що це не той випадок, коли саме минеться, і викликав майстра. Він приїхав того ж дня і підпорядкував усе за кілька годин! Ще кілька порад зверху дав, як продовжити термін служби пралки. Рекомендую!
Фото Костя Мільчук
Костя Мільчук
Рейтинг від Костя Мільчук
2 тижні дружина мені говорила, що пральна машина тече. Розповів на роботі про це і мені порадили сервіс "Дельта". Туди і звернувся. Довго чекати майстра не довелося. Він провозився з машиною десь до години. Сказав, що щось некритичне. Грошей коштувало відносно небагато.
Фото Ігор Д.
Ігор Д.
Рейтинг від Ігор Д.
Моя пралка подумала, що в мене занадто легке життя, тому кнопка запуску вийшла з чату. Довелося викликати майстра. Зважилася на цей сервіс і не прогадала. Майстер знайшов косяк, полагодив, і тепер можу запускати пралку як зазвичай. Ціни нормальні. Загалом, я задоволена.
Фото Карина Мульц
Карина Мульц
Рейтинг від Карина Мульц
Пральна машина перестала зливати воду. Вирішив звернутися до цих майстрів. Приїхали оперативно. Полагодили все швидко. Пральна машина тепер працює без нарікань. Я задоволений. Дружина теж)
Фото Коля
Коля
Рейтинг від Коля
Привіт усім! Моя пралка вирішила влаштувати страйк і тупо не відкривалася. Щоб не зламати все зателефонувала в сервісний центр "Дельта". Приїхали буквально протягом двох годин! Майстер без зайвих розмов взявся за роботу і швидко зміг відкрити пральну машину. Рекомендую.
Фото Іра Тарасюк
Іра Тарасюк
Рейтинг від Іра Тарасюк

Найпоширеніші поломки,
які ми виправимо за 30 хвилин

Не працює (пошкоджена) кнопка
від 250 грн
Заклинило люк
від 450 грн
Протікає під час впуску води
від 450 грн
Не крутиться барабан
від 400 грн
Не зливається вода
від 300 грн
Поламаний люк
від 350 грн
Тече
від 700 грн
Ремонт пральних машин в Одесі. Часті поломки

Поради від наших майстрів

1. Просте правило – завантаження пральної машини на півбарабану сухих речей. Добре пере, відмінно полоще, легко віджимає, менше навантаження на механічну частину підшипників та амортизаторів = більший термін експлуатації.

2. Порошок будь-якого агрегатного стану – сухий, рідкий або капсули весь закидаємо в барабан разом з речами, забуваємо про лоток – в нього тільки наливаємо кондиціонер, якщо ви використовуєте його, тому що він береться при останньому ополіскуванні. При цьому у вас завжди чистий лоток, корпус лотка, патрубок, який з’єднує з баком, і ви використовуєте весь порошок, який закинули разом з речами.

3. Після кожного циклу прання робимо перерву 1 годину – це необхідно для охолодження двигуна, щоб він не перегрівся і не згорів.

4. Якщо хочете попрати постільну білизну – не закидайте в барабан понад 1 комплекту. Через те, що ці речі габаритні, бувають такі випадки, коли вони збиваються в клубок і машинка не може їх віджати.

5. Регулюйте швидкість віджиму – якщо літо (спекотно) речі сохнуть за півгодини, навіщо віджимати при 1000 об/хв? Якщо ви поставите 400-500 об/хв – ви збережете механічну частину своєї пральної машини та продовжите термін її експлуатації.

6. Після прання вимикаємо пральну машинку з розетки від живлення. Виняток – лише якщо у вас встановлений стабілізатор або бар’єр напруги. Коли пральна машина в розетці, вона завжди знаходиться під напругою, незалежно від того, коли буде стрибок напруги з великою ймовірністю вона перегорить.

7. Після завершення прання – відкрийте дверцята (люк) пралки, щоб вона провітрилася і просохла.

8. Якщо під час прання вимкнено світло, вимкніть машину з розетки. Проблеми з нею можуть виникнути при відключенні світла, а при підключенні.

Онлайн-диагностика стиральной машины

  Онлайн-діагностика пральної машини

  Просто заповніть форму і дізнайтеся зразкову поломку та ціну ремонту

  Ремонтуємо всі бренди пральних машин, включаючи:

  Samsung
  Бренд 2
  Бренд 3
  Бренд 4
  Бренд 5
  Бренд 6
  Бренд 7
  Бренд 8
  Бренд 9
  Бренд 10
  Пральні машини AEG
  Бренд 12
  Бренд 13
  Бренд 14
  Бренд 15

  Запитання та відповіді

  Що таке гарантія?
  Гарантія - це те, що відрізняє майстра від більшості інших майстрів. "Delta Сервіс" зобов'язує всіх майстрів залишати акти виконаних робіт із гарантією після кожного замовлення. У нас також зберігаються всі заявки. При повторній поломці наші клієнти застраховані і можуть розраховувати на безкоштовний приїзд майстра та усунення проблеми.
  Який термін гарантії?
  Термін гарантії від 2 тижнів до 24 місяців. Точний термін залежить від типу поломки. Якщо щось зламається протягом цього часу, ми виправимо все за власний рахунок. Гарантія поширюється лише за відсутності зовнішніх пошкоджень та слідів неправильної експлуатації.
  Дешевше замовити майстра з оголошень (OLX, тощо)?
  Наша компанія "Delta Сервіс" надає якісні послуги та видає клієнтам акти виконаних робіт із гарантією. Наші майстри проходять суворий відбір та страхуються компанією до 1000 грн.
  Хто наші майстри?
  Наші майстри - фахівці з багаторічним досвідом роботи. Ми ретельно відбираємо їх, отримуємо зворотний зв'язок від клієнтів та задаємо стандарти якісного обслуговування.
  Де знаходиться майстерня?
  Майстерня з ремонту пральних машин знаходиться за адресою м.Одеса, вул. Картамишівська, 12а. У разі, якщо поломку неможливо усунути безпосередньо у вас вдома після діагностики, майстер забирає пристрій у майстерню для ремонту.
  Скільки коштує виклик майстра?
  Мінімальна вартість від 50-350 грн. Виклик включає транспорт, аналіз та діагностику пристрою.
  Як відбувається дозакупка запчастин?
  Майстер погоджує перелік матеріалів та передбачувану суму покупки, складає розписку про передачу грошей та пред'являє чеки.
  Що, якщо майстер щось розіб'є чи зіпсує?
  Майстер відшкодує збитки, а роботу ми страхуємо до 1000 грн.

  Контакти

  Адреса

  м.  Одеса
  вул. Картамишівська 12а

  Телефони

  099 277 64 73
  093 412 70 72

   

   

  Дзвінок мені Дзвінок нам