Щодня з 9:00 - 21:00
Блимають індикатори на панелі пральної машини

Чому на пральній машині мигають індикатори? Відшукаємо несправність!

Чи траплялося у вас таке, що під час запуску пральної машини вона починає дивно реагувати на маніпуляції?

Наприклад, на панелі загоряються лампочки індикаторів, миготять та блимають.

Це може бути ознакою, що пральна машина потребує ремонту. Але в чому причина такого хаотичного блимання? Давайте, розберемося.

Чому пральна машина вмикає всі індикатори та миготить?

Зазвичай, сучасні пральні машинки мають електронні дисплеї, на яких загоряються певні позначки, наприклад, поточний цикл прання, додаткові опції та за виникнення — коди помилок.

Стиральная машина не включается

Якщо пральна машина нетипово ввімкнула індикатори чи блимає ними, перш за все варто подивитися інструкцію виробника: іноді причина може бути описана просто в ній — наприклад, якщо виробником передбачено сповіщення про помилку за допомогою блимання індикаторів.

Також причиною загоряння індикаторів може бути безпосередньо несправність блоку керування, який відповідає за сповіщення. Це може бути несправність імпульсного джерела живлення модуля керування — тоді всі лампочки можуть миготіти одночасно. Також про подібну несправність може повідомляти раптове повне вимкнення всіх індикаторів.

У будь-якому випадку, якщо блимання індикаторів не вказане в інструкції виробника, краще самостійно не намагатися розібратися з цією проблемою, адже електронні компоненти пральної машини — доволі складна річ, тому краще, щоб їх налагодженням займалися компетентні майстри.

Щоб припинити миготіння індикаторів, краще вимкнути пральну машину та знеструмити її. Потім час зв’язатися з нашою компанією та викликати майстра. Ми швидко впораємося з ремонтом, та ваша пральна машина зможе функціонувати як слід.

Дзвінок мені Дзвінок нам