Щодня з 9:00 - 21:00
Пральна машина не гріє воду

Для якісного прання пральна машина має дотримуватися певних циклів, а основа будь-якого циклу прання — це підігрів води до потрібної температури.

Якщо пральна машина не гріє воду, це може призвести або ж до погано випраної білизни, або ж загалом — до припинення роботи пристрою.

Якщо ви відчуваєте, що температура води під час прання не відповідає стандартам програми, час подумати про виклик майстра.

Своєчасна діагностика та виправлення несправності допоможуть запобігти серйознішим проблемам в майбутньому та повернути пральну машину до повного ладу вчасно.

Найтиповіші причини, чому пральна машина не гріє воду, криються в наступному:

  • Несправність ТЕНа. ТЕН є нагрівальним елементом, який відповідає за вчасний нагрів води. Він може вийти з ладу через завелику кількість накипу на його поверхні, механічні пошкодження, стрибки напруги тощо. Іноді ТЕН припиняє гріти воду через власну зношеність — отже, найперше, що має перевірити майстер, це працездатність цього елементу.

Ремонт пральної машини, яка не гріє воду

  • За контроль нагріву води відповідає температурний датчик. Якщо він вийшов з ладу, пральна машина просто не “розуміє”, чи достатнім є нагрів води. Якщо датчик не працює, подача напруги на ТЕН припиняється, щоб запобігти перегріву, тобто, вода не гріється.
  • Вийшов з ладу модуль керування, який відповідає за запуск певної програми прання. Це може статися через перегорання контактів реле чи інших елементів контролю.

Що зробити, якщо пральна машина не гріє воду? Перш за все, краще відключити пристрій від електромережі та зателефонувати в Delta Service. Щоб гарантовано отримати справну пральну машину, краще не займатися самостійним ремонтом.

Краще довірте ремонт професіоналам! Наші майстри оперативно приїдуть до вас та проведуть ретельну діагностику, врахують тип, вік та модель пральної машини, та підберуть найдієвіші методи полагодження несправності.

Дзвінок мені Дзвінок нам