Щодня з 9:00 - 21:00
Пральна машина не набирає воду: що сталося?

Пральна машина не набирає воду: що трапилося?

Головний ресурс, який потрібен для роботи пральної машини — це вода. В конструкції будь-якої пралки застосовані спеціальні помпи й шланги, які відповідають за набирання води із водогону.

Але з часом може виникнути проблема: пральна машина перестає набирати воду, а це означає, що й випрати білизну вона не зможе.

Чому це може трапитися, та як виправити ситуацію?

Ремонт пральної машини, яка не набирає воду

Основні причини, чому пральна машина перестає набирати воду

Факторами, що спричиняють відсутність набору води пральною машиною, можуть бути як внутрішні несправності, так і зовнішні причини. Тому якщо ви помітили, що пралка не набирає воду, перш за все перевірте: чи є загалом напір води в водогоні?

Іноді це може трапитися через планові чи аварійні відключення водопостачання, чи через занадто низький тиск у водогоні та слабий напір, який пральна машина просто не може використати. Також варто перевірити, чи не перекритий кран подачі води на пральну машину.

Якщо ж із водопостачанням все гаразд, варто звернутися до майстра, бо це означає, що пральна машина не набирає воду через певні несправності. Це можуть бути:

  • Пошкодження чи засмічення шланга подачі води.
  • Засмічення фільтра, що стоїть на шлангу подачі води.
  • Збій в роботі модуля керування програмами прання.
  • Вихід з ладу клапана подачі води в пральній машині.
  • Несправність датчика рівня та тиску води в пралці.
  • Зламаний блокувальний модуль дверцят: якщо люк не зачиняється герметично, пральна машина може не подавати воду.

Більшість з цих несправностей краще не лагодити самостійно. Набагато простіше та ефективніше буде викликати майстра з Delta Service. Ми оперативно приїдемо за вашою адресою в будь-яку частину міста, визначимо проблему та усунемо її.

Дзвінок мені Дзвінок нам