Щодня з 9:00 - 21:00
Пральна машина не віджимає

Пральна машина не віджимає білизну: чому та що робити?

Пральні машини типу “автомат” мають попит перш за все через свою спроможність потужно віджимати білизну, щоб пришвидшити її висихання.

Тому в разі, коли пральна машина “вирішує полінитися” та перестає віджимати воду, власники, звісно ж, відчувають занепокоєння.

Що трапилося з пральною машиною, якщо по завершенні циклу вона віддає білизну, з якої течуть потоки води? Є кілька причин, чому це трапляється.

Основні несправності, через які пральна машина не зливає воду

Декілька причин, чому пральна машина перестає віджимати, можна усунути й власноруч, без втручання майстрів з ремонту. Це:

  • Випадково обраний режим прання без віджиму (якщо він є у вашій пралці);
  • Зниження оборотів віджиму до мінімальних — іноді випадкове натискання кнопки, що відповідає за коригування кількості оборотів, призводить до того, що білизна віджимається на менших оборотах та залишається більш вологою.

Майстри Delta Service допоможуть виправити несправність функції віджимання

  • Засмічення каналізації чи зливного шланга може теж бути причиною, чому білизна не віджата, як слід.
  • Неправильне завантаження речей чи перевантаження барабана теж може бути причиною, чому віджимання було неякісним.
  • Перепади напруги чи раптове вимкнення електрики — ще одна причина, через яку цикл прання може збитися, та пральна машина просто “забуде” віджати білизну.

Якщо ж всі ці причини відсутні, а віджим не працює, як слід, вже регулярно, це вірна ознака, що вашій пралці потрібна допомога фахівця.

Майстри Delta Service допоможуть виправити несправність функції віджиму

Головними технічними несправностями, що провокують збій віджиму є несправності помпи, що відкачує воду, датчика рівня води, двигуна, чи датчика контролю обертів.

Всі ці несправності можуть виправити фахівці нашої компанії. Ми швидко продіагностуємо вашу пральну машину, знайдемо проблему та виправимо її.

Дзвінок мені Дзвінок нам