Щодня з 9:00 - 21:00
Пральна машина не вмикається

Коли варто не чекати та не робити ремонт власноруч?

Усі випадки, коли пральна машина не вмикається взагалі, вимагають втручання професіоналів. Але коли проблема не в знеструмленому приміщенні.

У разі, якщо пралка увімкнулася, але не запустила цикл прання, спочатку перевірте, чи не перевантажили ви її та, чи щільно закрили люк.

Якщо причина не в цьому допомога майстрів з ремонту пральних машин від Delta Service також стане в пригоді.

Що робити, якщо пральна машина не вмикається? Три кроки від Delta Service

Наявність пральної машини допомагає збільшити комфорт. Тому дуже неприємною стає ситуація, коли цей незамінний прилад перестає працювати, як слід. Особливу тривогу у власників, зазвичай, викликає випадок, коли пральна машина не вмикається взагалі.

Чому це трапляється? Причин може бути чимало:

  • Відсутність електроенергії в мережі чи ситуація, коли електричний струм не поступає до машини через вимкнений мереживний кабель, пошкодження кабелю чи розетки, до якої він під’єднаний тощо.
  • Інша справа, якщо пральна машина вмикає дисплей, але не запускає жодної програми — це може бути ознакою засмічення головного фільтра.
  • Така сама ситуація стосується й забрудненого мембранного фільтра — пралка може увімкнутися, але не запускати жодної програми прання.
  • Пошкодження модуля керування — теж одна з найрозповсюдженіших причин, чому пральна машина не вмикається.

До того ж на відмови запуску програм прання при наявності електрики та увімкненому дисплеї можуть впливати погано зачинений люк пральної машини та її перевантаження.

Що робити господарю, якщо пралка не вмикається?

Ремонт пралки, яка не вмикається, в Одесі

Отже, перш за все, треба визначити, чи пральна машина не вмикається взагалі, тобто не загоряється підсвітка дисплея, або ж вона ввімкнулась, але не працює?

У першому випадку потрібно перевірити, чи підключена пралка до електромережі, чи є загалом електрика, чи не вимкнуло автомат, до якого під’єднана пральна машина.

Наступний крок — перевірити, чи немає пошкоджень кабелю, яким пральна машина під’єднується до мережі, та чи працює розетка.

Якщо ж все це ви зробили — третім кроком буде звернення до Delta Service. Всі діагностувальні роботи та можливий ремонт краще довірити спеціалістам, отже не чекайте та не намагайтеся відремонтувати несправність власноруч.

Дзвінок мені Дзвінок нам