Щодня з 9:00 - 21:00
Пральна машина вибиває пробки

Пральна машина вибиває пробки: що з цим робити

Пральна машина, безумовно, є представником великої та потужної побутової техніки, що потребує чималої кількості електроенергії для своєї роботи.

Тому іноді трапляється так, що запуск пральної машини чи одного з її циклів роботи може викликати вимикання автоматів ПЗВ (Пристрій захисного вимкнення) чи вибити пробки в приміщенні.

Чому це може трапитися, та чи потрібна допомога майстрів з ремонту пральних машин в такому випадку?

Чому пральна машина вибиває пробки?

Найперша причина, чому під час роботи пральної машини може відбутися аварійне відключення електроенергії в приміщенні — це стара чи несправна проводка, що не витримує навантаження.

Також буває так, що ПЗВ не відповідає потужності вашої пральної машини та не розрахований на таке навантаження — тоді варто його замінити на потужніший за характеристиками.

Ще одна причина, чому пральна машина може вибити пробки — це одночасний запуск енергомісткого обладнання, наприклад, якщо ви водночас запускаєте пралку, посудомийну машину, духову шафу чи водонагрівач, які теж потребують чималої кількості електрики — тоді відбувається перенавантаження електромережі.

У всіх цих випадках вам потрібна допомога електриків, щоб запобігти виведенню з ладу всієї системи енергопостачання в будинку.

Пральна машина вибиває пробки. Ремонт в Одесі

Але є й кілька причин, які допоможуть усунути майстри з ремонту пральних машин Delta Service. Це, наприклад:

  • Пошкодження кабелю живлення чи його штепселя, які можуть також привести до вимкнення автоматів та вибитих пробок.
  • Неправильне підключення пральної машини до електромережі — наприклад, кабелем чи через подовжувач/перехідник, що не підходять для потужної побутової техніки.

В цих випадках допомога майстрів, що знаються на ремонті пральних машин, допоможе усунути проблему та запобігти подальшому вимиканню автоматів чи пробок під час прання.

Дзвінок мені Дзвінок нам