Щодня з 9:00 - 21:00
Пральна машина сильно вібрує

Пральна машина сильно вібрує під час роботи: чому, та що з цим робити?

Під час роботи пральної машини вона може видавати трохи шуму, іноді — вібрувати, коли здійснюється віджим на високих обертах.

Але виражена вібрація може бути ознакою несправності! Що провокує пральну машину поводитися подібним чином, та як можна усунути цю проблему?

Причини занадто сильної вібрації пральної машини

Загалом невеличка вібрація є характерною для циклу віджиму пральної машини, адже в цей час барабан обертається на чималих обертах та це спричиняє вібрацію.

Але легка вібрація та божевільне хитання чи пересування пральної машини — це ж зовсім різні речі! Іноді під час прання пралки можуть навіть вистрибувати на суттєву відстань, а це вже нікуди не годиться. Що може спричиняти зайву вібрацію?

  • Перевантажений бак — якщо ви завантажили більше білизни, ніж розрахував виробник для прання. Це теж буває, якщо ви перете важкі речі, які вбирають багато води, бо їх вага одразу ж збільшується.
  • Нерівномірно розподілена білизна. Якщо білизна збирається в чималий куль та її кидає по барабану — це теж може додати рухливості та вібрування.
  • Погано виставлені рівні при встановленні пральної машини. Щоб вона працювала безшумно та без зайвої вібрації, потрібно, щоб місце встановлення було рівним. Ухил, нерівне покриття підлоги, пошкоджене покриття — все це може стати причиною пересування пральної машини та підвищеної вібрації.

Ремонт пральної машини, що сильно вібрує.

  • Забуті транспортувальні гвинти, якими кріпиться барабан, теж спричиняють торохтіння та вібрацію. До того ж вони можуть пришвидшити зношення барабана.
  • Зношення чи пошкодження підшипників — ще одна причина, чому пральна машина вібрує. В цьому випадку ремонт обов’язковий. До того ж майстри Delta Service проведуть його якісно, з заміною підшипників на оригінальні запчастини.
  • Зношення чи ослаблення болтів, які фіксують барабан та кріплять його до шківа бака. Це теж потребуватиме ремонту.
  • Пошкодження чи руйнування противаги — бетонних важких брикетів, які встановлюють в пральних машинах для підтримання рівноваги.
  • Пошкодження амортизаторів пральної машини. Це теж спричиняє вібрацію та потребує втручання майстра.

Якщо з нерівною підлогою чи неправильним завантаженням ви можете впоратися власноруч, інші причини зайвої вібрації все ж таки потребуватимуть допомоги професіоналів.

Тому якщо ваша пральна машина вібрує, а причина — не в зовнішніх факторах, звертайтеся до нас. Ми вирішимо проблему якісно та швидко.

Дзвінок мені Дзвінок нам