Щодня з 9:00 - 21:00

Ремонт пральних машин Zanussi в Одесі

Якісні європейські зразки побутової техніки це, безумовно, про Zanussi.

Пральні машини цього виробника встановлені у багатьох одеситів, адже за доступної вартості якість збірки в пральних машинах Zanussi досить висока.

Однак і вони не позбавлені проблеми.  У мешканців Хаджибейського району, зокрема. Тому краще відразу знати, до кого звертатися по ремонт пралок у Малиновському районі Одеси. Дамо підказку: звісно ж, у Delta Service!

Ремонт пральних машин Zanussi в Одесі

Ремонт пральних машин Zanussi в Одесі: ми здатні повернути вашій пралці другу молодість

Що найтиповіше виходить з ладу в пральних машинах Zanussi

Якщо виділити найрозповсюдженіші несправності, характерні для Zanussi, то вони будуть майже типовими для всіх інших брендів: частіше за все в цих пральних машинах виходять з ладу підшипники, елементи кріплень та з’єднань, щітки двигуна, ущільнювачі та механізми люків.

Однак також не варто забувати, що з часом навіть в найдорожчих з моделей пральних машин Zanussi потрібно буде міняти зливні шланги, помпи, сальники та підшипники барабана, ТЕНи тощо.

Якщо ви хочете отримати швидкий, але водночас надійний ремонт для вашої пральної машини Zanussi, економити на запчастинах та розхідниках не варто. В нашій компанії ви можете отримати ремонтні послуги та заміну зношених частин пральних машин Zanussi на оригінальні деталі, що ідеально пасують саме до вашої моделі пралки.

Особливості ремонту пральної машинки Zanussi в Одесі

Як замінити підшипники в пральній машині Zanussi?

Зношування підшипників у пральній машині Zanussi відбувається з кількох причин: природне зношування, зношування через підвищене навантаження, попадання вологи в підшипниковий вузол з подальшою корозією.

Якщо підшипники в пральній машинці Zanussi зношені або пошкоджені, машинка починає сильно вібрувати при віджимі, видає підвищений шум, може навіть переміщатися по підлозі при високих обертах барабана.

При заміні підшипників майстер діє так:

 1. Розбирає корпус машини: знімається задня та передня панель, також демонтується верхня кришка, ці елементи утримуються кріпленнями, які потрібно відкрутити.
 2. Демонтуються елементи пральної машини, які перешкоджають доступу до бака: знімається панель керування, приводний ремінь, ТЕН, двигун, амортизатори, противаги.
 3. Від’єднуються патрубки від бака: патрубки від порошкоприймача, зливний патрубок, наливного шланга.
 4. Бак знімається з пружин: у пральних машинах Zanussi застосовується нерозбірний бак, його потрібно розпиляти, щоб дістати підшипниковий вузол.
 5. Після розпилу майстер здійснює заміну пари підшипників і сальника, після чого склеює бак і скручує його болтами.
 6. На фінальному етапі проводиться складання корпусу пральної машини Zanussi у зворотному порядку.

Як замінити привідний ремінь в пральній машині Zanussi?

Заміна приводного ременя необхідна, якщо ремінь розтягнувся, злетів зі шківа або обірвався. Барабан пральної машини у такому разі не обертається або не може вийти на високі обороти, працює ривками. При цьому двигун справний та працює в нормальному режимі.

Для заміни приводного ременя майстер демонтує задню панель, яка у пральній машині Zanussi утримується чотирма кріпленнями – їх необхідно викрутити.

Старий ремінь знімається зі шківа (якщо він на ньому) і утилізується, відновлювати його недоцільно. На його місце встановлюється новий приводний ремінь, який точно відповідає попередньому згідно з номенклатурою.

Як замінити ПБЛ в пральній машині Zanussi?

ПБЛ – пристрій блокування люка, що відповідає за блокування дверцят пральної машини під час прання. Якщо ПБЛ із якоїсь причини не спрацьовує, програма прання не розпочнеться, пральна машина підвисає на початковому етапі.

Щоб отримати доступ до ПБЛ, майстер повинен зняти з петель дверцята пральної машини Zanussi та розібрати її корпус. Проводити ремонт або відновлення УБЛ недоцільно його необхідно замінити на новий.

Як замінити ТЕН в пральній машині Zanussi?

У пральних машинах Zanussi ТЕН розташований за передньою панеллю корпусу. Отже, майстер повинен демонтувати її, відключити нагрівальний елемент від контактів, викрутити кріплення та обережно демонтувати ТЕН. На місце старого нагрівального елемента встановлюється новий.

Ремонт пральних машин Whirlpool в Одесі

Whirlpool це один з найвідоміших брендів побутової техніки не тільки у себе на батьківщині, в США, а й по всьому світу.

Пральні машини Whirlpool заслужили любов і повагу і від українських споживачів.

Що може вийти з ладу в пральних машинах Whirlpool. Ремонт в Одесі

Але поруч із прихильністю до бренду йде і потреба знайти майстра, який розбиратиметься саме в особливостях Whirlpool і забезпечить гідний сервіс по ремонту пральної машини та обслуговування за потреби.

В компанії Delta Service ми маємо досвідчених майстрів з ремонту саме пральних машин Whirlpool, які надають свої послуги жителям Одеси та передмістя.

Ремонт пральних машин Whirlpool в Одесі: якісні послуги для якісної побутової техніки від Delta Service

Що може вийти з ладу в пральних машинах Whirlpool

Найтиповіші нештатні ситуації, що можуть статися при використанні пральних машин Whirlpool — наступні:

 • Затримка води в барабані після закінчення циклу прання
 • Збої в програмах під час прання
 • Відсутній нагрів води
 • Занадто відчутні сторонні звуки: вібрація, шум, тріск, грюкотіння
 • Протікання води
 • Розбалансування барабана

Всі ці несправності можна усунути, якщо викликати на допомогу майстрів з компанії Delta Service.

Особливості ремонту пральної машинки Whirlpool в Одесі

Чому залишається вода в барабані в пральних машинках Whirlpool?

Найчастіше причиною того, що відпрацьована вода залишається в баку після прання, є засмічення зливного фільтра, який необхідно почистити. Зазвичай, у зливному фільтрі утворюється забруднення через попадання до нього сторонніх предметів, забутих у кишенях, заклепок, гудзиків, вовни, пуху та іншого.

Щоб провести чищення зливного фільтра, необхідно відкрити пластикові дверцята, розташовані в нижній частині корпусу на передній панелі. Зазвичай її підчіпають плоскою викруткою. Далі викручується фільтр, робити це потрібно, озброївшись ємністю достатнього обсягу, адже з нього неодмінно буде текти вода.

Як тільки всю рідину вдається зібрати, приступаємо до чищення фільтра: велике сміття видаляємо руками, решту промиваємо під проточною водою. Принагідно майстер перевіряє крильчатку, яка розташована за зливним фільтром, вона повинна вільно обертатися, на ній не повинно бути пошкоджень.

Фільтр встановлюється на місце обережно, щоб не пошкодити різьблення та пластикові кріплення. Якщо чистка зливного фільтра не призвела до потрібного результату, слід звернути увагу на зливну помпу, вона може бути несправною.

Чому пральна машина Whirlpool тече?

У процесі прання або після завершення програми під корпусом пральної машини Whirlpool може утворитися калюжа. Це тривожний сигнал, який повідомляє нам про несправність, також є ризик затопити сусідів знизу.

Найчастіше протікання пральної машини Whirlpool викликане нещільним з’єднанням патрубків, майстер повинен затягнути хомути, це виправляє ситуацію.

Також може виникати пошкодження зливного патрубка через попадання у зливну систему стороннього предмета. Такий патрубок майстер демонтує та замінює на новий.

Чому пральна машина Whirlpool створює сторонній шум?

У разі коли сторонній шум під час роботи пральної машини постійно посилюється, супроводжується сильною вібрацією корпусу, барабан машинки не може вийти на високі оберти, працює ривками – це явні ознаки зносу підшипникового вузла.

При заміні підшипників майстер повинен зробити повне розбирання корпусу машинки з демонтажем всіх елементів, які перешкоджають доступу до бака. Необхідно демонтувати противаги, двигун, нагрівальний елемент, демпфери, панель керування, приводний ремінь.

Додаткова складність при заміні підшипникового вузла в пральних машинах Whirlpool полягає у нерозбірному баку, який необхідно розпиляти, після чого підшипники із сальником витягуються, а на їхнє місце встановлюються нові. Підшипниковий вузол завжди змінюється на повний комплект.

Після заміни підшипників, бак склеюється та скручується болтами. Складання пральної машини проводиться у зворотному порядку.

Ремонт пральних машин Siemens в Одесі

Пральні машини Siemens мають гарну репутацію, адже це — техніка, що перевірена часом.

Вони не є найдоступнішими на ринку, але це означає лише те, що якість збірки, надійність деталей, та технологічність процесу виробництва такої пральної техніки — однозначно на висоті.

Типові несправності, які виникають в пральних машинах Siemens

Але ніщо не є вічним. І Siemens теж можуть вийти з ладу, у Київському районі Одеси, зокрема.

Найчастіше це трапляється з часом, коли пральна машина вже відпрацювала більшу частину свого терміну експлуатації та потребує заміни запчастин, які вже зношені.

Але іноді причинами стають і перепади напруги, надто низька якість води, відсутність регулярного обслуговування та очищення, надто інтенсивна експлуатація або навіть випадкові механічні пошкодження.

Хай там як, ремонт пральних машин на Таїрова необхідний, щоб  вона служитиме вам ще дуже довго.

Ремонт пральних машин Siemens в Одесі: послуги найвищої якості для мешканців Одеси

Типові несправності, які виникають в пральних машинах Siemens

Якщо проаналізувати найтиповіші несправності, які виникають в пральних машинах Siemens, то вони наступні:

 • Засмічення зливного тракту, яке викликає проблеми зі зливанням води.
 • Несправність вхідного клапана, що провокує відсутність води.
 • Несправність ТЕНа через накип чи коротке замикання.
 • Розгерметизація швів чи неправильне кріплення шлангів, що призводять до протікань.
 • Зношення щіток двигуна.

Ми знаємо, як відремонтувати пральну машину Siemens, яка має не лише такі несправності, а й будь-які нетипові поломки.

Особливості ремонту пральної машинки Siemens в Одесі

Як прочистити зливний фільтр в пральній машині Siemens?

У разі засмічення зливної системи в пральних машинах Siemens, відпрацьована вода не зможе виводитися в каналізацію і залишиться в баку машинки. Щоб виправити ситуацію, майстер зливає відпрацьовану воду з бака у заздалегідь підготовлену ємність.

Ремонт пральних машин Siemens в Одесі

Далі необхідно викрутити зливний фільтр з посадкового місця і видалити все велике сміття, яке на ньому є, також слід промити його під проточною водою.

Принагідно фахівець перевіряє крильчатку помпи, яка розташовується за зливним фільтром. Крильчатка не повинна бути пошкоджена і вільно обертатися. Після чищення фільтр встановлюється на місце, обережно вкручується, щоб не пошкодити різьблення або пластикові кріплення.

Чому пральна машина Siemens не набирає воду?

Якщо пральна машина Siemens вмикається, але при запуску програми прання нічого не відбувається, вода не набирається і програма не запускається, при цьому сама машинка не підвисає, найбільш ймовірною поломкою є несправність впускного клапана.

Майстер проводить діагностику впускного клапана за допомогою мультиметра. Сам клапан знаходиться під верхньою кришкою машини. Демонтувавши кришку відразу можна побачити клапан. Якщо діагностика вказала на несправність, клапан змінюється на нову запчастину.

Як замінити ТЕН в пральній машині Siemens?

Нагрівальний елемент пральної машини Siemens найчастіше виходить з ладу через товстий шар накипу або вплив нестабільної електричної мережі, а саме замикання або перепади напруги можуть негативно вплинути на працездатність нагрівача.

Для заміни ТЕНу в пральній машині Siemens майстер повинен отримати доступ до задньої панелі, її слід демонтувати, викрутивши чотири кріплення. Щоб витягти несправний ТЕН, необхідно від’єднати всі контакти та викрутити кріпильний болт. Після цього майстер отримує можливість обережно витягти нагрівальний елемент.

В окремих моделях пральних машин Siemens може виникнути необхідність демонтувати зливну систему, про що знає досвідчений фахівець.

Після демонтажу старого ТЕНу, на його місце встановлюється новий, який повинен точно відповідати своєю маркою та потужністю.

Ремонт пральних машин Samsung в Одесі

Бренд Samsung багато років задає стандарти високої якості та інноваційності в побутовій техніці та зокрема в ніші пральних машин.

Агрегати від Samsung високотехнологічні, багатофункціональні, вони потужні та зручні у використанні. Але якщо вони виходять з ладу, не кожен майстер знає, як полагодити таку складну техніку.

Типові несправності пральних машин Samsung, які може полагодити Delta service

На щастя, якщо ви маєте пральну машину Samsung, до ваших послуг майстер з ремонту пральних машин нашої компанії, які мають спеціалізацію саме на пралках цього виробника і чималий досвід ремонту пральної техніки Samsung.

Ремонт пральних машин Samsung в Одесі: надійні майстри Delta Service

Типові несправності пральних машин Samsung, які ми можемо полагодити

Одна з головних рис пральних машин Samsung — це наявність самодіагностування. Якщо щось йде не за планом, пристрій демонструє код помилки, за яким ви зможете дійти висновку, що ж зламалося в вашій пралці.

Але доволі часто цього недостатньо, адже самостійно відремонтувати пральну машину Samsung — ризиковано та складно. На допомогу прийдуть спеціалісти Delta Service. Частіше за все в цих пристроях виходять з ладу:

 • Електронні компоненти через стрибки напруги чи не стабільне електропостачання.
 • Несправності дверцят через все те ж стрибки напруги чи механічні пошкодження механізму блокування, чи ущільнювача.
 • Дисплей — він часто страждає через потрапляння вологи під корпус.
 • Шланги чи місця їх приєднання — якщо через зношення, неправильний монтаж чи механічні пошкодження шланги та з’єднувачі втрачають цілісність, це призводить до протікань.

Ми знаємо, як впоратися з найтиповішими несправностями та нестандартними проблемами.

Особливості ремонту пральної машинки Samsung в Одесі

Як замінити ТЕН в пральній машині Samsung?

Досвідчений майстер, виходячи з марки пральної машини або навіть її моделі, повинен розуміти пристрій і розташування тієї чи іншої деталі. Так, у разі необхідності заміни нагрівального елемента в пральній машині Samsung слід розуміти, що ТЕН в ній розташований не ззаду, а за передньою панеллю.

Якщо нагрівальний елемент виходить з ладу, нагрівання води не проводиться, і прання відбувається у холодній воді, що неефективно.

Ремонт пральних машин Samsung в Одесі

Для заміни ТЕНу майстер знімає передню панель корпусу, відключає ТЕН від проводки та відкручує кріплення, що дозволяє демонтувати несправний нагрівач. На місце старого ТЕНу встановлює новий і у зворотному порядку збирає пральну машину.

Причинами поломки ТЕНу в пральних машинах Samsung стає товстий шар накипу, в окремих випадках – нестабільна електрична мережа, внутрішні замикання.

Чому не відриваються дверцята пральної машини Samsung?

Якщо після закінчення прання дверцята залишаються заблокованими, це може бути причиною несправності ПБЛ – пристрою блокування люка. Для початку слід знеструмити пральну машину і почекати деякий час, як правило, до 5 хвилин.

Якщо такий метод не призвів до потрібного результату, слід звернутися до майстра, який розбирає дверцята і замінить пристрій ПБЛ на новий.

Чому не обертається барабан пральної машинки Samsung?

У більшості моделей пральних машин Samsung застосовується ременева передача. Значить, якщо барабан машинки припиняє обертатися, але при цьому чітко чути гул двигуна, він продовжує працювати в нормальному режимі, це ознака того, що обірвався привідний ремінь або він злетів зі шківа.

Привідний ремінь не підлягає відновленню, тому якщо він обірвався або розтягнутий, ремінь підлягає заміні на новий. Майстер підбирає ремінь, який відповідатиме моделі пральної машини Samsung своєю номенклатурою.

Заміна здійснюється шляхом розбирання задньої панелі корпусу, що відкриває доступ майстру до ременя. Старий розтягнутий ремінь демонтується та утилізується, на його місце одягається новий.

Ремонт пральних машин LG в Одесі

Південнокорейський виробник побутової техніки та електроніки — один зі світових лідерів з виробництва пральних машин.

Зазвичай побутова техніка та електроніка цього бренду вирізняється безумовною якістю та відсутністю проблем у використанні.

Найхарактерніші несправності пральних машин LG. Ремонт в Одесі

На жаль, з часом несправності можуть очікувати навіть такі надійні побутові пристрої, як пральні машини LG. Включаючи володарів цього бренду і в Пересипському районі.

Тому краще заздалегідь знайти перевірений сервісний центр з ремонту пральних машин в селищі Котовського цього бренду всіх типів і моделей. Саме на цьому спеціалізується наша компанія Delta Service.

Ремонт пральних машин LG в Одесі: якісні послуги від Delta Service

Найхарактерніші несправності пральних машин LG

Вироби LG характеризуються низьким відсотком заводського браку — тобто, вірогідність, що ваша нова пральна машина LG вийде з ладу, доволі низька. Але є декілька факторів, які можуть все ж таки вплинути на її працездатність:

 • Час — навіть найнадійніша техніка з часом потерпає від зношення деталей. В пральних машинах LG найбільшому зношенню підлягають щітки двигуна, підшипники.
 • Засмічення — через потрапляння в дренажну помпу малих предметів та сміття він може пошкодитися чи забруднитися.
 • Перепади напруги в електромережі. Якщо ви не користуєтеся стабілізаторами напруги, під час стрибків напруги може вийти з ладу блок керування.
 • Накип від жорсткої води: він накопичується на ТЕНі та призводить до руйнування чи перегрівання.
 • Занадто високе навантаження. Якщо ви користуєтеся пралкою дуже часто та завантажуєте її доповна, може з часом відбутися розтягнення чи розірвання приводного ременя.

Також часто несправність пральної машини LG пов’язана з порушенням герметичності люка — зношення манжети чи зламаний механізм блокування дверцят призводять до того, що машина просто не працює.

Ремонт пральних машин LG в Одесі

Якою б не була несправність вашої пралки LG, наші майстри зможуть дати їй ладу та повернути функціональність пристрою.

Особливості ремонту пральної машинки LG в Одесі

Як замінити підшипники в пральній машині LG?

Однією з найпоширеніших поломок, притаманних пральним машинам LG є знос підшипникового вузла. Відбувається він, найчастіше, через природне зношування протягом 10 років, може вплинути також попадання вологи на підшипники через неякісний сальник або посилена експлуатація.

Позитивною особливістю пральних машин LG є їхня ремонтопридатність, а саме розбірний бак. Щоб отримати доступ до нього, майстер повинен розібрати машину майже повністю. Потрібно демонтувати панель управління, порошкоприймач, противаги, демпфери, двигун, від’єднати всі патрубки і врешті-решт витягти бак із барабаном.

Щоб зробити заміну підшипників у пральній машині LG, майстер повинен розкрутити гвинти кріплення на баку, так він отримує доступ до підшипників. Після заміни бак скручується, а складання пральної машини проводиться у зворотному порядку.

Чому не набирається вода в пральній машині LG?

Основних причин чому не набирається вода в бак пральної машинки LG може бути декілька:

 • Недостатній тиск у системі водопостачання;
 • Забруднення наливного шлангу або фільтру подачі води;
 • Поломка впускного клапана.

У разі пральних машин LG найімовірнішим є несправність впускного клапана, який нерідко згоряє через внутрішні замикання або перепади напруги. Впускний клапан розташований під верхньою кришкою, щоб отримати доступ до нього, майстер демонтує стільницю пральної машини.

Діагностика впускного клапана проводиться мультиметром і якщо діагностика показала, що він несправний, клапан необхідно замінити на новий, відновлення або ремонт він не підлягає.

Як замінити ТЕН в пральній машині LG?

Конструкцією пральної машини LG передбачено, що в більшості моделей машин ТЕН розташований за задньою панеллю. Це полегшує завдання майстра у разі його поломки, адже демонтувати задню панель дещо простіше, ніж передню.

До поломки ТЕНу в пральних машинах LG найчастіше призводить шар накипу на ньому або природне зношування, рідше поломка трапляється через перепади напруги або замикання.

Для заміни нагрівального елемента майстер знімає задню панель машинки, відключає нагрівач від проводки та викручує кріплення, після чого акуратно демонтує ТЕН. На його місце встановлюється нагрівач, який повинен відповідати потужністю та маркою старому.

Як почистити зливний фільтр пральної машини LG?

Зливний фільтр розташований за пластиковими дверцятами в нижній частині передньої панелі. Дверцята необхідно підчепити викруткою, щоб відкрити. Слід заздалегідь підготувати ємність для рідини в достатньому обсязі, при демонтажі зливного фільтра витікатиме вода.

Фільтр акуратно викручуємо та промиваємо під проточною водою, після чого обережно встановлюємо на місце.

Ремонт пральних машин Kaiser в Одесі

Техніка Kaiser стала однією з найулюбленіших серед одеситів і жителів Пересипського району, зокрема.

Широкий модельний ряд пральних машин Kaiser дає змогу обрати техніку на будь-які кошти та для будь-яких потреб.

Що може вийти з ладу в пральних машинах від бренду Kaiser. Ремонт в Одесі

Однак незламної побутової техніки просто не існує, і Kaiser теж може вийти з ладу попри своє “царське” ім’я.

Якщо трапилася несправність, не треба відкладати розв’язання цієї проблеми. Краще одразу звернутися у сервіс центр з ремонту пральних машин в селищі Котовського — Delta Service. Ми відремонтуємо її якнайшвидше.

Ремонт пральних машин Kaiser будь-якої складності в Одесі від Delta Service

Що може вийти з ладу в пральних машинах від бренду Kaiser

Якщо взяти до уваги інформацію сервісних центрів по всій країні, найчастіше в пральних машинах Kaiser зазнають пошкоджень наступні вузли:

 • ТЕН, який може вийти з ладу через заводський брак, чи, що трапляється частіше, через погану якість води, пральних засобів чи проблеми з електропостачанням.
 • Зливна система — вона загалом в багатьох пральних машин страждає однією з перших.
 • Протікання шлангів та патрубків. Якість матеріалу, з якого зроблені шланги в пральних машинах Kaiser, іноді є не найвищою, на жаль.

В будь-якому випадку полагодити пральну машину Kaiser можна. Навіть якщо це критичний вихід з ладу електронних компонентів чи мотору, наші фахівці докладуть всіх зусиль, щоб знайти причину несправності та усунути її.

Особливості ремонту пральної машинки Kaiser в Одесі

Пральна машина Kaiser не гріє воду

Якщо в процесі прання немає нагрівання води, скло на дверцятах залишається холодним, а ефективність прання стала низькою, це явні ознаки того, що не працює нагрівальний елемент.

Основними причинами несправності ТЕНу в пральних машинах Kaiser є природне зношування нагрівача, товстий шар накипу на ньому, внутрішнє замикання або заводський брак.

Ремонт пральної машини Kaiser в даному випадку полягає у необхідності заміни ТЕНу на новий. У більшості моделей машинок Kaiser майстру необхідно зняти передню панель корпусу, обережно діючи з панеллю управління, відключити контакти та звільнити ТЕН від кріплення.

Новий нагрівальний елемент повинен обов’язково відповідати за потужністю та номенклатурою.

Чому пральна машина Kaiser не зливає воду?

У процесі виконання програми прання машинка повинна кілька разів оновлювати воду в баку. Якщо відпрацьована вода після прання або полоскання не виводиться в каналізацію, а залишається в баку, це є ознакою несправності зливної системи.

Основні поломки зливної системи:

 • засмічення зливного шланга;
 • Забруднення зливного фільтра;
 • Поломка помпи.

Забруднення зливного шланга відбувається дуже рідко, але майстер не повинен виключати цей варіант і перевірити шланг на етапі діагностики. Досить часто зустрічається складність при забрудненні зливного фільтра, який слід прочистити, щоб відновити роботу зливу.

Більш складною поломкою, яка характерна для пральних машин Kaiser, полягає в несправності зливної помпи. Найчастіше вона виходить з ладу через перепади напруги або замикання, рідше через природне зношування. Також пошкодження можуть бути на крильчатці насоса.

Ремонт зливної помпи найчастіше недоцільний, тому майстер приймає рішення про заміну несправного елемента на новий.

Чому пральна машина Kaiser протікає?

Нерідко до протікання пральної машини Kaiser наводить її посилена експлуатація. Постійні навантаження, вібрації при обертанні барабана і віджимі призводять до розгерметизації швів і кріплень, через які, згодом, просочується вода.

Протікання пральної машини небезпечне попаданням вологи на функціонально важливі елементи машинки, наприклад, підшипниковий вузол або панель керування. Надалі це загрожує складнішими поломками, які призводять до дорогого ремонту пральної машини.

Часто, щоб вирішити проблему, майстру досить тугіше затягнути хомути на шлангах, може виникнути необхідність заміни окремих патрубків.

Дзвінок мені Дзвінок нам