Щодня з 9:00 - 21:00

Побутова техніка Ariston — одна з найпопулярніших на території України. Тому у багатьох одеситів встановлені пральні машини саме цього бренду.

Завдяки простоті управління, надійності та ремонтопридатності пралки Ariston користуються хорошою славою. Але навіть вони можуть зламатися. І досить часто це трапляється несподівано.

Ремонт пральних машин Ariston: повертаємо пральну техніку до життя швидко та ефективно

Якщо на табло вашої пральної машини Ariston з’явився код помилки, вона видає дивні звуки або надто сильно вібрує, краще не зволікати — викликайте майстрів по пральним машинам від Delta Service, щоб повернути працездатність улюбленій техніці та більш серйозним проблемам.

Ремонт пральних машин Ariston в Одесі: повертаємо пральну техніку до життя швидко та ефективно

Що може зламатися в пральних машинах Ariston

Зазвичай, пральні машини Ariston мають стандарті несправності, що пов’язані з основними вузлами. Це можуть бути несправності ТЕНа, зливного клапана, вихід з ладу помпи чи ременю барабана, мотора чи підшипників.

Самостійно визначити, що саме вийшло з ладу в пральній машині, доволі складно, адже така побутова техніка має складну конструкцію.

Ремонт пральних машин Ariston в Одесі

Тому краще не експериментувати та при наявності будь-яких проблем одразу подзвонити майстру чи залишити заявку на виклик на сайті Delta Service.

Заміна датчика води
від 400 грн
Заміна люка
від 500 грн
Ремонт приводного ременя
від 400 грн
Заміна блоку підшипників
від 700 грн
Заміна ТЕНа (водонагрівача)
від 300 грн
Ремонт модуля управління
від 500 грн

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Кваліфіковані майстри — запорука ефективного ремонту! Звертайтесь по послуги досвідчених ремонтників до Delta Service

Наші фахівці мають чималий досвід у ремонті безпосередньо пральної техніки Ariston. Вони знають точно всі особливості різних моделей пральних машин цього виробника від найдавніших екземплярів до нових.

Це дає можливість майстрам Delta Service чітко та швидко діагностувати несправність, визначити порядок дій, підібрати потрібне обладнання та запчастини, щоб відремонтувати пральну машину якнайшвидше.

Ви отримаєте не лише справну пральну машину, а ще й гарантію на виконані роботи, а ціна послуг Delta Service вас приємно здивує.

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам