Щодня з 9:00 - 21:00

Шведські пральні машини Electrolux є чи не найкращим мірилом якості. Вони потужні, надійні, довговічні, але все ж, вони не вічні.

Тому краще заздалегідь мати на увазі кваліфікованого майстра по пралкам на Поскоті в Одесі, який зможе вчасно і швидко полагодити несправність, а тим самим — продовжити термін експлуатації пральної машини.

Усі види несправностей, можливих у пральних машинах Electrolux - нам під силу полагодити!

В Delta Service ми маємо фахівців, які спеціалізуються саме на пральних машинах Electrolux, мають профільний досвід та регулярно проходять вдосконалення навичок в офіційних центрах бренду.

Тому ви можете бути впевнені: з Delta Service ваша пральна машина під надійним захистом від несправностей.

Ремонт пральних машин Electrolux в Одесі від Delta Service: полагодимо вашу пралку якнайшвидше!

Всі види несправностей, можливих в пральних машинах Electrolux нам до снаги полагодити!

Загалом пральні машини Electrolux рідко виходять з ладу. Якщо ж це все-таки трапляється, доволі часто несправності викликані несвоєчасним обслуговуванням чи відсутністю обслуговування пральної машини.

Але навіть якщо ключові вузли пральної машини було пошкоджено, чи електронні компоненти вийшли з ладу, це також можна виправити!

Ремонт пральних машин Electrolux в Одесі від Delta Service

Задля цього викликайте наших фахівців, проходьте онлайн-діагностику на сайті Delta Service та отримуйте якісні послуги з ремонту вашої пральної машини Electrolux якнайшвидше.

Особливості ремонту пральної машинки Electrolux в Одесі

Як замінити манжету люку в пральній машині Electrolux?

Найчастіше до пошкодження або деформації люка манжети призводить необережне поводження з машинкою в процесі експлуатації. Крім цього, пошкодити манжету може також сторонній предмет, необережно забутий у кишені перед пранням.

Щоб замінити манжету, майстер має зняти верхню панель корпусу і демонтувати панель управління. Перш ніж знімати саму манжету, потрібно демонтувати її кільце для кріплення. Його слід підчепити у місці, де передбачена пружина і таким чином розтягнути його.

Після цієї процедури потрібно буде демонтувати передню панель, лише після цього знімається стара манжета.

Як провести ремонт плати керування в пральній машині Electrolux?

Однією з основних причин поломок пральних машин Electrolux є нестабільна мережа. Досить часто доводиться робити ремонт керуючої плати через перепади напруги або внутрішнє замикання.

За допомогою візуального огляду та мультиметра, досвідчений майстер робить діагностику керуючої плати. Визначивши несправні конденсатори та запобіжники, майстер перепаює їх, здійснює заміну. В окремих випадках може знадобитися перепрошивка пам’яті плати, ця маніпуляція проводиться в умовах сервісного центру.

В окремих випадках при великих пошкодженнях може знадобитися повна заміна керуючої плати.

Заміна ТЕНа (водонагрівача)
від 300 грн
Ремонт зливного насоса
від 450 грн
Ремонт блоку управління
від 500 грн
Заміна клапана
від 400 грн
Заміна манжети люка
від 380 грн
Заміна блоку підшипників
від 700 грн

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Як замінити привідний ремінь в пральній машині Electrolux?

Основною причиною розтягування або обриву приводного ременя в пральній машині Electrolux є його природне зношування або посилена експлуатація з підвищеним навантаженням.

Головними ознаками необхідності заміни ременя є відсутність обертання барабана, тоді як двигун працює в штатному режимі, барабан не може вийти на високі оберти при віджимі або працює ривками.

Щоб зробити заміну приводного ременя, майстер знімає задню панель, отримуючи тим самим доступ до ременя. Старий розтягнутий або обірваний ремінь утилізується, на його місце встановлюється новий.

Новий привідний ремінь підбирається згідно з номенклатурою, він повинен повністю відповідати старому зразку.

Як замінити двигун пральної машини Electrolux?

Нестабільна електромережа загрожує серйозними поломками. Якщо ігнорувати цю проблему, можна зіткнутися з несправністю двигуна пральної машини.

Коли виникла несправність двигуна, його ремонт може виявитися дорожчим заходом, ніж заміна на новий. Саме тому більшість досвідчених майстрів ухвалює рішення про заміну двигуна, ігноруючи можливість його ремонту.

Щоб зробити заміну двигуна пральної машини Electrolux, майстер знімає задню панель корпусу машинки, отримуючи доступ до нього. Щоб витягти старий двигун, необхідно від’єднати всі дроти, що примикають до його клем, після чого відкручуємо кріплення, на яких він тримається. На місце старого двигуна встановлюємо новий аналогічний у зворотному порядку.

Якісний клієнтський сервіс та доступна вартість — Delta Service працює на вашу користь

Ми намагаємося вивести клієнтський сервіс з ремонту пральних машин на новий рівень. Наші клієнти можуть розраховувати на:

  • Ввічливе та дбайливе відношення з боку працівників компанії.
  • Швидкий виклик майстра за будь-якою адресою в межах міста та у 30-км зоні за містом.
  • Прибуття майстра, що спеціалізується саме на техніці Electrolux.
  • Заміну запчастин в пральній машині виключно на оригінальні нові деталі Electrolux.

І все це — за демократичною вартістю, адже ми робимо ремонт пральних машин Electrolux доступним для кожного клієнта.

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам