Щодня з 9:00 - 21:00

Наявність пральної машини це необхідність для будь-якої людини. Якісна техніка Gorenje відмінно служить багатьом власникам в Одесі.

Проте з часом навіть вона може вийти з ладу. Особливо, якщо пральна машина вже працює не перший рік, або якщо навантаження на неї йде чимале і вона вийшла з ладу!

Майстри компанії Delta Service швидко та ефективно виконають ремонт пральної машини в Одесі в найкоротші терміни.

Які проблеми з пральними машинами Gorenje ми допомагаємо вирішити

Ремонт пральних машин Gorenje в Одесі: кращі майстри до ваших послуг

Які проблеми з пральними машинами Gorenje ми допомагаємо розв’язати

Наші майстри досконало знають всі конструкційні особливості та можливі проблеми пральної техніки Gorenje. Ми постійно вдосконалюємо навички та розширюємо досвід наших фахівців, щоб вони мали змогу якісно провести ремонт пральних машин Gorenje всіх наявних моделей, від найстаріших до найбільш інноваційних.

Ви можете звертатися до нас по ремонту всіх несправностей, наприклад, якщо ваша пральна машина Gorenje:

  • не вмикається взагалі
  • видає гучні та незвичні звуки чи занадто торохтить
  • не віджимає білизну як слід
  • не виконує повний цикл прання
  • не подає чи не зливає воду

Будь-яку несправність ми діагностуємо, визначимо найкращий метод її усунення, та надамо поради щодо подальшого користування пральною машиною, щоб знизити ризики майбутніх несправностей.

Особливості ремонту пральної машинки Gorenje в Одесі

Чому пральна машина Gorenje не вмикається?

Насамперед слід переконатися в тому, що пральна машинка Gorenje не вмикається через зовнішні фактори. Потрібно перевірити наявність електроживлення у квартирі, а також справність розетки.

Щоб з’ясувати, чому пральна машина Gorenje не включається, майстер повинен провести широку діагностику. Починається все із найпростішого, перевіряється мережевий кабель на цілісність. Більш складною і дорогою поломкою може виявитися несправність управляючої плати, її діагностику майстер проводить за допомогою мультиметра.

Також варто приділити увагу кнопці включення, якщо вона пошкоджена, це може спричинити відсутність запуску пральної машини.

Чому пральна машина Gorenje гучно працює та сильно вібрує?

Сильний шум і високі вібрації характерні для пральної машини Gorenje через близько 5 років експлуатації. Це свідчить про знос підшипників. Цю проблему не можна ігнорувати, адже далі шум і вібрації помітно посилюватимуться.

Щоб зробити заміну підшипникового вузла, майстер має практично повністю розібрати пральну машину. Спочатку демонтуються панелі корпусу машини. Потім знімаються всі запчастини, які перешкоджають доступу до бака: привідний ремінь, двигун, нагрівальний елемент, панель управління, порошкоприймач, амортизатори, противаги. На фінальному етапі від’єднуються патрубки.

Після цієї процедури майстер може зняти бак із пружин. Окремі моделі пральних машин Gorenje мають нерозбірний бак. Такі баки майстру доводиться розпилювати для заміни підшипників, після чого він їх склеює та скручує шурупами.

Деякі моделі можуть мати розбірний бак, в такому випадку бак досить просто розбирається, а після заміни підшипникового вузла, знову збирається.

Чому пральна машина Gorenje не зливає воду?

Виробник пральних машин Gorenje рекомендує проводити чищення зливного фільтра не менше одного разу на 6 місяців. Якщо ігнорувати рекомендацію, одного разу фільтр може бути критично забруднений, утворюється непроходимість і пральна машина не може зливати відпрацьовану воду.

У цьому випадку майстер повинен примусово злити воду з бака, після чого викрутити зливний фільтр, який знаходиться за передньою панеллю і прихований пластиковими дверцятами. Велике сміття можна видалити руками, решта промивається під проточною водою.

Перш ніж встановлювати чистий зливний фільтр на місце, досвідчений майстер завжди перевіряє цілісність крильчатки, яка розташована за фільтром. Вона не повинна мати пошкоджень, також має вільно обертатися.

Чому не обертається барабан пральної машини Gorenje?

Машинки Gorenje обладнані ременним приводом, якщо ремінь розтягується або обривається, барабан може перестати обертатися. Доступ до ременя майстер отримує через задню панель, ремінь необхідно замінити аналогічним за номенклатурою.

Заміна ТЕНа (водонагрівача)
від 300 грн
Ремонт зливного насоса
від 450 грн
Ремонт блоку управління
від 500 грн
Заміна клапана
від 400 грн
Заміна манжети люка
від 380 грн
Заміна блоку підшипників
від 700 грн

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Якість — понад усе! Ремонт пральних машин Gorenje від Delta Service

В Delta Service ми ставимо якість — понад усе. Всі майстри, що виїжджають на виклики для ремонту пральних машин Gorenje мають навички та досвід роботи саме з цим брендом техніки. Ми застосовуємо оригінальні запчастини для заміни тих, що вийшли з ладу.

Ви будете приємно вражені якістю, швидкістю, компетентністю наших майстрів, а також ціновою політикою щодо ремонту пральних машин Gorenje.

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам