Щодня з 9:00 - 21:00

Техніка Kaiser стала однією з найулюбленіших серед одеситів і жителів Пересипського району, зокрема.

Широкий модельний ряд пральних машин Kaiser дає змогу обрати техніку на будь-які кошти та для будь-яких потреб.

Що може вийти з ладу в пральних машинах від бренду Kaiser. Ремонт в Одесі

Однак незламної побутової техніки просто не існує, і Kaiser теж може вийти з ладу попри своє “царське” ім’я.

Якщо трапилася несправність, не треба відкладати розв’язання цієї проблеми. Краще одразу звернутися у сервіс центр з ремонту пральних машин в селищі Котовського — Delta Service. Ми відремонтуємо її якнайшвидше.

Ремонт пральних машин Kaiser будь-якої складності в Одесі від Delta Service

Що може вийти з ладу в пральних машинах від бренду Kaiser

Якщо взяти до уваги інформацію сервісних центрів по всій країні, найчастіше в пральних машинах Kaiser зазнають пошкоджень наступні вузли:

  • ТЕН, який може вийти з ладу через заводський брак, чи, що трапляється частіше, через погану якість води, пральних засобів чи проблеми з електропостачанням.
  • Зливна система — вона загалом в багатьох пральних машин страждає однією з перших.
  • Протікання шлангів та патрубків. Якість матеріалу, з якого зроблені шланги в пральних машинах Kaiser, іноді є не найвищою, на жаль.

В будь-якому випадку полагодити пральну машину Kaiser можна. Навіть якщо це критичний вихід з ладу електронних компонентів чи мотору, наші фахівці докладуть всіх зусиль, щоб знайти причину несправності та усунути її.

Особливості ремонту пральної машинки Kaiser в Одесі

Пральна машина Kaiser не гріє воду

Якщо в процесі прання немає нагрівання води, скло на дверцятах залишається холодним, а ефективність прання стала низькою, це явні ознаки того, що не працює нагрівальний елемент.

Основними причинами несправності ТЕНу в пральних машинах Kaiser є природне зношування нагрівача, товстий шар накипу на ньому, внутрішнє замикання або заводський брак.

Ремонт пральної машини Kaiser в даному випадку полягає у необхідності заміни ТЕНу на новий. У більшості моделей машинок Kaiser майстру необхідно зняти передню панель корпусу, обережно діючи з панеллю управління, відключити контакти та звільнити ТЕН від кріплення.

Новий нагрівальний елемент повинен обов’язково відповідати за потужністю та номенклатурою.

Чому пральна машина Kaiser не зливає воду?

У процесі виконання програми прання машинка повинна кілька разів оновлювати воду в баку. Якщо відпрацьована вода після прання або полоскання не виводиться в каналізацію, а залишається в баку, це є ознакою несправності зливної системи.

Основні поломки зливної системи:

  • засмічення зливного шланга;
  • Забруднення зливного фільтра;
  • Поломка помпи.

Забруднення зливного шланга відбувається дуже рідко, але майстер не повинен виключати цей варіант і перевірити шланг на етапі діагностики. Досить часто зустрічається складність при забрудненні зливного фільтра, який слід прочистити, щоб відновити роботу зливу.

Більш складною поломкою, яка характерна для пральних машин Kaiser, полягає в несправності зливної помпи. Найчастіше вона виходить з ладу через перепади напруги або замикання, рідше через природне зношування. Також пошкодження можуть бути на крильчатці насоса.

Ремонт зливної помпи найчастіше недоцільний, тому майстер приймає рішення про заміну несправного елемента на новий.

Чому пральна машина Kaiser протікає?

Нерідко до протікання пральної машини Kaiser наводить її посилена експлуатація. Постійні навантаження, вібрації при обертанні барабана і віджимі призводять до розгерметизації швів і кріплень, через які, згодом, просочується вода.

Протікання пральної машини небезпечне попаданням вологи на функціонально важливі елементи машинки, наприклад, підшипниковий вузол або панель керування. Надалі це загрожує складнішими поломками, які призводять до дорогого ремонту пральної машини.

Часто, щоб вирішити проблему, майстру досить тугіше затягнути хомути на шлангах, може виникнути необхідність заміни окремих патрубків.

Заміна ТЕНа (водонагрівача)
від 300 грн
Ремонт зливного насоса
від 450 грн
Ремонт блоку управління
від 500 грн
Заміна клапана
від 400 грн
Заміна манжети люка
від 380 грн
Заміна блоку підшипників
від 700 грн

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Ремонт пральних машин Kaiser будь-якої складності в Одесі

Оперативний ремонт в усіх районах Одеси та передмісті: викликайте майстрів Delta Service

Найголовніше — ви можете замовити виїзд майстра в Delta Service незалежно від вашого місця проживання. Ми виконуємо діагностику та ремонт пральних машин Kaiser по всій Одесі та у приміській зоні. Тому не вагайтеся: якщо маєте проблему з пральною машиною цього бренду, звертайтеся до нас.

Майстри Delta Service спеціалізуються на пралках цього виробника та досконало знають їх конструкційні особливості та “слабкі місця”. Ми швидко виконуємо навіть найскладніший ремонт та повертаємо несправну техніку до повноцінного життя.

 

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам