Щодня з 9:00 - 21:00

Південнокорейський виробник побутової техніки та електроніки — один зі світових лідерів з виробництва пральних машин.

Зазвичай побутова техніка та електроніка цього бренду вирізняється безумовною якістю та відсутністю проблем у використанні.

Найхарактерніші несправності пральних машин LG. Ремонт в Одесі

На жаль, з часом несправності можуть очікувати навіть такі надійні побутові пристрої, як пральні машини LG. Включаючи володарів цього бренду і в Пересипському районі.

Тому краще заздалегідь знайти перевірений сервісний центр з ремонту пральних машин в селищі Котовського цього бренду всіх типів і моделей. Саме на цьому спеціалізується наша компанія Delta Service.

Ремонт пральних машин LG в Одесі: якісні послуги від Delta Service

Найхарактерніші несправності пральних машин LG

Вироби LG характеризуються низьким відсотком заводського браку — тобто, вірогідність, що ваша нова пральна машина LG вийде з ладу, доволі низька. Але є декілька факторів, які можуть все ж таки вплинути на її працездатність:

  • Час — навіть найнадійніша техніка з часом потерпає від зношення деталей. В пральних машинах LG найбільшому зношенню підлягають щітки двигуна, підшипники.
  • Засмічення — через потрапляння в дренажну помпу малих предметів та сміття він може пошкодитися чи забруднитися.
  • Перепади напруги в електромережі. Якщо ви не користуєтеся стабілізаторами напруги, під час стрибків напруги може вийти з ладу блок керування.
  • Накип від жорсткої води: він накопичується на ТЕНі та призводить до руйнування чи перегрівання.
  • Занадто високе навантаження. Якщо ви користуєтеся пралкою дуже часто та завантажуєте її доповна, може з часом відбутися розтягнення чи розірвання приводного ременя.

Також часто несправність пральної машини LG пов’язана з порушенням герметичності люка — зношення манжети чи зламаний механізм блокування дверцят призводять до того, що машина просто не працює.

Ремонт пральних машин LG в Одесі

Якою б не була несправність вашої пралки LG, наші майстри зможуть дати їй ладу та повернути функціональність пристрою.

Особливості ремонту пральної машинки LG в Одесі

Як замінити підшипники в пральній машині LG?

Однією з найпоширеніших поломок, притаманних пральним машинам LG є знос підшипникового вузла. Відбувається він, найчастіше, через природне зношування протягом 10 років, може вплинути також попадання вологи на підшипники через неякісний сальник або посилена експлуатація.

Позитивною особливістю пральних машин LG є їхня ремонтопридатність, а саме розбірний бак. Щоб отримати доступ до нього, майстер повинен розібрати машину майже повністю. Потрібно демонтувати панель управління, порошкоприймач, противаги, демпфери, двигун, від’єднати всі патрубки і врешті-решт витягти бак із барабаном.

Щоб зробити заміну підшипників у пральній машині LG, майстер повинен розкрутити гвинти кріплення на баку, так він отримує доступ до підшипників. Після заміни бак скручується, а складання пральної машини проводиться у зворотному порядку.

Чому не набирається вода в пральній машині LG?

Основних причин чому не набирається вода в бак пральної машинки LG може бути декілька:

  • Недостатній тиск у системі водопостачання;
  • Забруднення наливного шлангу або фільтру подачі води;
  • Поломка впускного клапана.

У разі пральних машин LG найімовірнішим є несправність впускного клапана, який нерідко згоряє через внутрішні замикання або перепади напруги. Впускний клапан розташований під верхньою кришкою, щоб отримати доступ до нього, майстер демонтує стільницю пральної машини.

Діагностика впускного клапана проводиться мультиметром і якщо діагностика показала, що він несправний, клапан необхідно замінити на новий, відновлення або ремонт він не підлягає.

Як замінити ТЕН в пральній машині LG?

Конструкцією пральної машини LG передбачено, що в більшості моделей машин ТЕН розташований за задньою панеллю. Це полегшує завдання майстра у разі його поломки, адже демонтувати задню панель дещо простіше, ніж передню.

До поломки ТЕНу в пральних машинах LG найчастіше призводить шар накипу на ньому або природне зношування, рідше поломка трапляється через перепади напруги або замикання.

Для заміни нагрівального елемента майстер знімає задню панель машинки, відключає нагрівач від проводки та викручує кріплення, після чого акуратно демонтує ТЕН. На його місце встановлюється нагрівач, який повинен відповідати потужністю та маркою старому.

Як почистити зливний фільтр пральної машини LG?

Зливний фільтр розташований за пластиковими дверцятами в нижній частині передньої панелі. Дверцята необхідно підчепити викруткою, щоб відкрити. Слід заздалегідь підготувати ємність для рідини в достатньому обсязі, при демонтажі зливного фільтра витікатиме вода.

Фільтр акуратно викручуємо та промиваємо під проточною водою, після чого обережно встановлюємо на місце.

Заміна ТЕНа (водонагрівача)
від 300 грн
Ремонт зливного насоса
від 450 грн
Ремонт блоку управління
від 500 грн
Заміна клапана
від 400 грн
Заміна манжети люка
від 380 грн
Заміна блоку підшипників
від 700 грн

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Ремонт пральних машин LG з гарантією від сервісного центру Delta Service

Наші фахівці залюбки приїдуть до вас у будь-який район Одеси чи передмістя. Ми швидко виконуємо ремонтні роботи, майстри мають при собі все необхідне діагностувальне та ремонтне обладнання, фірмові запчастини LG для заміни, а на всі виконані роботи ми надаємо гарантію.

З Delta Service ви подовжите строк експлуатації вашої пральної машини LG до захмарної тривалості.

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам