Щодня з 9:00 - 21:00

Бренд Samsung багато років задає стандарти високої якості та інноваційності в побутовій техніці та зокрема в ніші пральних машин.

Агрегати від Samsung високотехнологічні, багатофункціональні, вони потужні та зручні у використанні. Але якщо вони виходять з ладу, не кожен майстер знає, як полагодити таку складну техніку.

Типові несправності пральних машин Samsung, які може полагодити Delta service

На щастя, якщо ви маєте пральну машину Samsung, до ваших послуг майстер з ремонту пральних машин нашої компанії, які мають спеціалізацію саме на пралках цього виробника і чималий досвід ремонту пральної техніки Samsung.

Ремонт пральних машин Samsung в Одесі: надійні майстри Delta Service

Типові несправності пральних машин Samsung, які ми можемо полагодити

Одна з головних рис пральних машин Samsung — це наявність самодіагностування. Якщо щось йде не за планом, пристрій демонструє код помилки, за яким ви зможете дійти висновку, що ж зламалося в вашій пралці.

Але доволі часто цього недостатньо, адже самостійно відремонтувати пральну машину Samsung — ризиковано та складно. На допомогу прийдуть спеціалісти Delta Service. Частіше за все в цих пристроях виходять з ладу:

  • Електронні компоненти через стрибки напруги чи не стабільне електропостачання.
  • Несправності дверцят через все те ж стрибки напруги чи механічні пошкодження механізму блокування, чи ущільнювача.
  • Дисплей — він часто страждає через потрапляння вологи під корпус.
  • Шланги чи місця їх приєднання — якщо через зношення, неправильний монтаж чи механічні пошкодження шланги та з’єднувачі втрачають цілісність, це призводить до протікань.

Ми знаємо, як впоратися з найтиповішими несправностями та нестандартними проблемами.

Особливості ремонту пральної машинки Samsung в Одесі

Як замінити ТЕН в пральній машині Samsung?

Досвідчений майстер, виходячи з марки пральної машини або навіть її моделі, повинен розуміти пристрій і розташування тієї чи іншої деталі. Так, у разі необхідності заміни нагрівального елемента в пральній машині Samsung слід розуміти, що ТЕН в ній розташований не ззаду, а за передньою панеллю.

Якщо нагрівальний елемент виходить з ладу, нагрівання води не проводиться, і прання відбувається у холодній воді, що неефективно.

Ремонт пральних машин Samsung в Одесі

Для заміни ТЕНу майстер знімає передню панель корпусу, відключає ТЕН від проводки та відкручує кріплення, що дозволяє демонтувати несправний нагрівач. На місце старого ТЕНу встановлює новий і у зворотному порядку збирає пральну машину.

Причинами поломки ТЕНу в пральних машинах Samsung стає товстий шар накипу, в окремих випадках – нестабільна електрична мережа, внутрішні замикання.

Чому не відриваються дверцята пральної машини Samsung?

Якщо після закінчення прання дверцята залишаються заблокованими, це може бути причиною несправності ПБЛ – пристрою блокування люка. Для початку слід знеструмити пральну машину і почекати деякий час, як правило, до 5 хвилин.

Якщо такий метод не призвів до потрібного результату, слід звернутися до майстра, який розбирає дверцята і замінить пристрій ПБЛ на новий.

Чому не обертається барабан пральної машинки Samsung?

У більшості моделей пральних машин Samsung застосовується ременева передача. Значить, якщо барабан машинки припиняє обертатися, але при цьому чітко чути гул двигуна, він продовжує працювати в нормальному режимі, це ознака того, що обірвався привідний ремінь або він злетів зі шківа.

Привідний ремінь не підлягає відновленню, тому якщо він обірвався або розтягнутий, ремінь підлягає заміні на новий. Майстер підбирає ремінь, який відповідатиме моделі пральної машини Samsung своєю номенклатурою.

Заміна здійснюється шляхом розбирання задньої панелі корпусу, що відкриває доступ майстру до ременя. Старий розтягнутий ремінь демонтується та утилізується, на його місце одягається новий.

Заміна ТЕНа (водонагрівача)
від 300 грн
Ремонт зливного насоса
від 450 грн
Ремонт блоку управління
від 500 грн
Заміна клапана
від 400 грн
Заміна манжети люка
від 380 грн
Заміна блоку підшипників
від 700 грн

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Чому пральна машина Samsung протікає?

Зазвичай протікання в пральних машинах Samsung відбувається через механічне пошкодження її елементів. Найімовірніше попадання щільних чи гострих сторонніх предметів у зливну систему, що може призвести до пошкодження зливного патрубка. Така ситуація загрожує протіканням, зливний патрубок потрібно замінити на новий.

Рідше доводиться стикатися з пошкодженнями бака пральної машини або заломом зливного шланга, але такі варіанти також майстер не може виключати.

В особливо поодиноких випадках протікання виникає через неякісне з’єднання патрубків. У такому разі майстру досить щільніше затягнути хомути, щоб вода не протікала на підлогу.

Чекаємо на ваші звертання: швидкий виклик майстра для ремонту пральних машин Samsung

Якщо ви побачили, що пральна машина Samsung вийшла з ладу чи працює некоректно, не треба чекати, що проблема вирішиться сама собою. Краще замовте консультацію та виклик майстрів з Delta Service в Одесі.

Ми проведемо первинну діагностику онлайн, визначимо проблему та відправимо кваліфікованого майстра, щоб її позбутися. Залишайте запит на сайті — та насолоджуйтеся швидкістю, ефективністю та гарантованою якістю наших ремонтних послуг.

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам