Щодня з 9:00 - 21:00

Whirlpool це один з найвідоміших брендів побутової техніки не тільки у себе на батьківщині, в США, а й по всьому світу.

Пральні машини Whirlpool заслужили любов і повагу і від українських споживачів.

Що може вийти з ладу в пральних машинах Whirlpool. Ремонт в Одесі

Але поруч із прихильністю до бренду йде і потреба знайти майстра, який розбиратиметься саме в особливостях Whirlpool і забезпечить гідний сервіс по ремонту пральної машини та обслуговування за потреби.

В компанії Delta Service ми маємо досвідчених майстрів з ремонту саме пральних машин Whirlpool, які надають свої послуги жителям Одеси та передмістя.

Ремонт пральних машин Whirlpool в Одесі: якісні послуги для якісної побутової техніки від Delta Service

Що може вийти з ладу в пральних машинах Whirlpool

Найтиповіші нештатні ситуації, що можуть статися при використанні пральних машин Whirlpool — наступні:

  • Затримка води в барабані після закінчення циклу прання
  • Збої в програмах під час прання
  • Відсутній нагрів води
  • Занадто відчутні сторонні звуки: вібрація, шум, тріск, грюкотіння
  • Протікання води
  • Розбалансування барабана

Всі ці несправності можна усунути, якщо викликати на допомогу майстрів з компанії Delta Service.

Особливості ремонту пральної машинки Whirlpool в Одесі

Чому залишається вода в барабані в пральних машинках Whirlpool?

Найчастіше причиною того, що відпрацьована вода залишається в баку після прання, є засмічення зливного фільтра, який необхідно почистити. Зазвичай, у зливному фільтрі утворюється забруднення через попадання до нього сторонніх предметів, забутих у кишенях, заклепок, гудзиків, вовни, пуху та іншого.

Щоб провести чищення зливного фільтра, необхідно відкрити пластикові дверцята, розташовані в нижній частині корпусу на передній панелі. Зазвичай її підчіпають плоскою викруткою. Далі викручується фільтр, робити це потрібно, озброївшись ємністю достатнього обсягу, адже з нього неодмінно буде текти вода.

Як тільки всю рідину вдається зібрати, приступаємо до чищення фільтра: велике сміття видаляємо руками, решту промиваємо під проточною водою. Принагідно майстер перевіряє крильчатку, яка розташована за зливним фільтром, вона повинна вільно обертатися, на ній не повинно бути пошкоджень.

Фільтр встановлюється на місце обережно, щоб не пошкодити різьблення та пластикові кріплення. Якщо чистка зливного фільтра не призвела до потрібного результату, слід звернути увагу на зливну помпу, вона може бути несправною.

Чому пральна машина Whirlpool тече?

У процесі прання або після завершення програми під корпусом пральної машини Whirlpool може утворитися калюжа. Це тривожний сигнал, який повідомляє нам про несправність, також є ризик затопити сусідів знизу.

Найчастіше протікання пральної машини Whirlpool викликане нещільним з’єднанням патрубків, майстер повинен затягнути хомути, це виправляє ситуацію.

Також може виникати пошкодження зливного патрубка через попадання у зливну систему стороннього предмета. Такий патрубок майстер демонтує та замінює на новий.

Чому пральна машина Whirlpool створює сторонній шум?

У разі коли сторонній шум під час роботи пральної машини постійно посилюється, супроводжується сильною вібрацією корпусу, барабан машинки не може вийти на високі оберти, працює ривками – це явні ознаки зносу підшипникового вузла.

При заміні підшипників майстер повинен зробити повне розбирання корпусу машинки з демонтажем всіх елементів, які перешкоджають доступу до бака. Необхідно демонтувати противаги, двигун, нагрівальний елемент, демпфери, панель керування, приводний ремінь.

Додаткова складність при заміні підшипникового вузла в пральних машинах Whirlpool полягає у нерозбірному баку, який необхідно розпиляти, після чого підшипники із сальником витягуються, а на їхнє місце встановлюються нові. Підшипниковий вузол завжди змінюється на повний комплект.

Після заміни підшипників, бак склеюється та скручується болтами. Складання пральної машини проводиться у зворотному порядку.

Заміна ТЕНа (водонагрівача)
від 300 грн
Ремонт зливного насоса
від 450 грн
Ремонт блоку управління
від 500 грн
Заміна клапана
від 400 грн
Заміна манжети люка
від 380 грн
Заміна блоку підшипників
від 700 грн

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Якість на найвищому рівні: ремонт пральних машин Whirlpool від Delta Service

Ми пропонуємо не просто ремонт пральних машин Whirlpool в Одесі. Ми робимо фокус на якості послуг від перших миттєвостей, коли клієнт звертається до нас до підписання акту виконаних робіт та розрахунку.

Задля цього ми постійно підвищуємо рівень професійності наших майстрів, закуповуємо оригінальні запчастини Whirlpool, дотримуємося високих стандартів обслуговування та до того ж тримаємо чесні ціни — щоб кожен власник пральної машини Whirlpool залишився задоволеним тим, як зробили ремонт його пристрою в компанії Delta Service.

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам