Щодня з 9:00 - 21:00

Якісні європейські зразки побутової техніки це, безумовно, про Zanussi.

Пральні машини цього виробника встановлені у багатьох одеситів, адже за доступної вартості якість збірки в пральних машинах Zanussi досить висока.

Однак і вони не позбавлені проблеми.  У мешканців Хаджибейського району, зокрема. Тому краще відразу знати, до кого звертатися по ремонт пралок у Малиновському районі Одеси. Дамо підказку: звісно ж, у Delta Service!

Ремонт пральних машин Zanussi в Одесі

Ремонт пральних машин Zanussi в Одесі: ми здатні повернути вашій пралці другу молодість

Що найтиповіше виходить з ладу в пральних машинах Zanussi

Якщо виділити найрозповсюдженіші несправності, характерні для Zanussi, то вони будуть майже типовими для всіх інших брендів: частіше за все в цих пральних машинах виходять з ладу підшипники, елементи кріплень та з’єднань, щітки двигуна, ущільнювачі та механізми люків.

Однак також не варто забувати, що з часом навіть в найдорожчих з моделей пральних машин Zanussi потрібно буде міняти зливні шланги, помпи, сальники та підшипники барабана, ТЕНи тощо.

Якщо ви хочете отримати швидкий, але водночас надійний ремонт для вашої пральної машини Zanussi, економити на запчастинах та розхідниках не варто. В нашій компанії ви можете отримати ремонтні послуги та заміну зношених частин пральних машин Zanussi на оригінальні деталі, що ідеально пасують саме до вашої моделі пралки.

Особливості ремонту пральної машинки Zanussi в Одесі

Як замінити підшипники в пральній машині Zanussi?

Зношування підшипників у пральній машині Zanussi відбувається з кількох причин: природне зношування, зношування через підвищене навантаження, попадання вологи в підшипниковий вузол з подальшою корозією.

Якщо підшипники в пральній машинці Zanussi зношені або пошкоджені, машинка починає сильно вібрувати при віджимі, видає підвищений шум, може навіть переміщатися по підлозі при високих обертах барабана.

При заміні підшипників майстер діє так:

  1. Розбирає корпус машини: знімається задня та передня панель, також демонтується верхня кришка, ці елементи утримуються кріпленнями, які потрібно відкрутити.
  2. Демонтуються елементи пральної машини, які перешкоджають доступу до бака: знімається панель керування, приводний ремінь, ТЕН, двигун, амортизатори, противаги.
  3. Від’єднуються патрубки від бака: патрубки від порошкоприймача, зливний патрубок, наливного шланга.
  4. Бак знімається з пружин: у пральних машинах Zanussi застосовується нерозбірний бак, його потрібно розпиляти, щоб дістати підшипниковий вузол.
  5. Після розпилу майстер здійснює заміну пари підшипників і сальника, після чого склеює бак і скручує його болтами.
  6. На фінальному етапі проводиться складання корпусу пральної машини Zanussi у зворотному порядку.

Як замінити привідний ремінь в пральній машині Zanussi?

Заміна приводного ременя необхідна, якщо ремінь розтягнувся, злетів зі шківа або обірвався. Барабан пральної машини у такому разі не обертається або не може вийти на високі обороти, працює ривками. При цьому двигун справний та працює в нормальному режимі.

Для заміни приводного ременя майстер демонтує задню панель, яка у пральній машині Zanussi утримується чотирма кріпленнями – їх необхідно викрутити.

Старий ремінь знімається зі шківа (якщо він на ньому) і утилізується, відновлювати його недоцільно. На його місце встановлюється новий приводний ремінь, який точно відповідає попередньому згідно з номенклатурою.

Як замінити ПБЛ в пральній машині Zanussi?

ПБЛ – пристрій блокування люка, що відповідає за блокування дверцят пральної машини під час прання. Якщо ПБЛ із якоїсь причини не спрацьовує, програма прання не розпочнеться, пральна машина підвисає на початковому етапі.

Щоб отримати доступ до ПБЛ, майстер повинен зняти з петель дверцята пральної машини Zanussi та розібрати її корпус. Проводити ремонт або відновлення УБЛ недоцільно його необхідно замінити на новий.

Як замінити ТЕН в пральній машині Zanussi?

У пральних машинах Zanussi ТЕН розташований за передньою панеллю корпусу. Отже, майстер повинен демонтувати її, відключити нагрівальний елемент від контактів, викрутити кріплення та обережно демонтувати ТЕН. На місце старого нагрівального елемента встановлюється новий.

Заміна ТЕНа (водонагрівача)
від 300 грн
Ремонт зливного насоса
від 450 грн
Ремонт блоку управління
від 500 грн
Заміна клапана
від 400 грн
Заміна манжети люка
від 380 грн
Заміна блоку підшипників
від 700 грн

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Наші переваги: чому варто довірити ремонт пральної машини Zanussi саме нам

Що робить сервіс від нашої компанії унікальним на одеському ринку?

  • Спеціалізація саме на техніці Zanussi — наші фахівці постійно вдосконалюють навички та накопичують досвід з ремонту саме пральних машин цього бренду.
  • Ми не обмежуємо зону своїх послуг: замовити виїзд майстра можна по всій Одесі та за 30 км від міста.
  • В нас тільки оригінальні запчастини від виробника.
  • Ми даємо гарантію на свої послуги всім клієнтам.

І все це — за демократичною вартістю! Отже, звертайтеся, ми повернемо вашій пральній машині Zanussi її функціональність.

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам