Щодня з 9:00 - 21:00

Пральна машина — чи не найнеобхідніша річ у кожному будинку.

Прикро, коли вона виходить з ладу, а потрібного вам фахівця з ремонту пральних машин немає. Для жителів Київського району Одеси таке, на жаль, трапляється досить часто.

Але тепер проблеми з викликом майстра для ремонту пральної машини в Київському районі не буде, адже ви завжди можете звернутися за якісними ремонтними послугами в Delta Service.

Особливості ремонту пральної машинки в Одесі

Чому пральна машина не гріє воду?

Нагрівання води до заданої температури в будь-якій пральній машині відбувається завдяки нагрівальному елементу – ТЕНу. Якщо він несправний, нагрівання води не відбувається, прання проводиться в холодній воді або зовсім не починається, машинка видає на дисплеї код помилки.

Чому ТЕН пральної машини виходить з ладу:

 • Відсутність профілактики та чищення: товстий шар накипу на ТЕНі провокує його перегорання;
 • Природний знос: кожен нагрівальний елемент має свій термін служби, після якого він може вийти з ладу;
 • Підвищене навантаження, посилена експлуатація: призводить до прискореного зносу ТЕНу, нагрівач виходить з ладу значно раніше.

У разі поломки майстер повинен замінити нагрівальний елемент. Для цього слід визначити марку та модель машинки, адже від цього залежить розташування нагрівача, він може перебувати за задньою панеллю або за передньою.

Чому пральна машина сильно шумить та вібрує під час роботи?

Якщо підвищений шум і вібрації з’явилися через кілька років активної експлуатації пральної машини, найімовірнішим є зношування підшипникового вузла. Найчастіше нормальним вважається термін експлуатації від 5 до 10 років, після чого високий ризик руйнування або зносу підшипників пральної машини.

Чому ламаються підшипники у пральній машині:

 • Природне зношування підшипникового вузла: від 5 до 10 років, рідше довше;
 • Підвищене навантаження, посилена експлуатація: прискорює зношування підшипників, їх заміна може знадобитися раніше;
 • Попадання вологи на підшипники через неякісний сальник: утворюється корозія, внаслідок чого підшипники руйнуються.

У разі зношування або руйнування підшипникового вузла їх необхідно замінити. Майстер змінює весь комплект, незалежно від ступеня зношування кожного підшипника.

Чому пральна машина зависає?

Управління процесом роботи пральної машини здійснює електронна плата управління. Це складний елемент пральної машини, який вкрай чутливий до перепадів напруги, внутрішніх замикань або попадання вологи, конденсату на поверхню плати.

Якщо пральна машина зависла раптово, це цілком можливо одноразовий збій, досить просто перезапустити машинку і вона знову працюватиме так, як потрібно. Якщо зависання повторяться регулярно, слід зробити діагностику плати, що управляє.

Майстер здійснює візуальний огляд електронної плати, також застосовує мультиметр для діагностики. Конденсатори і резистори, які здулися, необхідно перепаяти, також змінюються запобіжники, що згоріли. Слід переконатися, що немає пригорілих доріжок або контактів, що окислилися, які слід зачистити.

В окремих випадках може знадобитися перепрошивка пам’яті плати, що управляє, або її повна заміна при великих пошкодженнях.

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Ремонт пральних машин у Київському районі Одеси

Жителі всього Київського району можуть розраховувати на нас!

Київський район — один із найбільших спальних районів. Тож і кількість жителів у ньому чимала. До того ж частиною Київського району територіально є великий житловий масив Райдужний — тож звісно ж, потреба в ремонтних послугах для пральних машин у цій локації є постійною.

Ми взяли до уваги цю потребу, тож сьогодні в компанії Delta Service функціонують кваліфіковані, обізнані та досвідчені майстри з ремонту пральних машин, які надають послуги по всій території Київського району.

Ремонт усіх типів пральних машин у Київському району

Наш штат спеціалістів чималий, тож затримок із виконанням замовлень або довгого очікування для жителів Київського району не буде. Варто просто залишити свою заявку на сайті, узгодити зручний для вас час для візиту майстра, і отримати високоякісні послуги вчасно.

Переваги ремонтних послуг від Delta Service: оцініть їх уже зараз

Власники пральних машин у Київському районі Одеси матимуть чимало переваг від звернення до нашої компанії:

 • Оперативний виклик майстрів за будь-якою адресою в межах району або навіть за ними.
 • Ремонт усіх типів пральних машин, незалежно від їхнього віку чи бренду.
 • Заміна запчастин — тільки на оригінальні, надійні та якісні.
 • Профілактичне обслуговування пральних машин — завжди вчасно.
 • Ціни — доступні та гнучкі.

Подбайте про працездатність вашої пральної машини – звертайтеся за ремонтом пралки навіть за найменших сумнівів щодо її роботи. Delta Service збереже ваш час і гроші – ми повертаємо до життя пральні машини всіх видів і моделей.

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам