Щодня з 9:00 - 21:00

Отримати послуги з ремонту пральної машини, якщо ви живете поза містом — завдання із зірочкою.

Досить часто одеські майстри відмовляються виїжджати за межі Одеси, але ми подбали про те, щоб жителі найближчих передмість могли отримувати високоякісні, швидкі та всебічні послуги з ремонту.

Якщо вам потрібно відремонтувати пральну машину, провести діагностику та профілактичне обслуговування — Delta Service допоможе вам отримати ці послуги від найдосвідченіших фахівців за вашою адресою.

Особливості ремонту пральної машинки в Одесі

Пральна машина не зливає воду

Більшість виробників пральних машин різних марок рекомендують проводити регулярне чищення зливного фільтра не рідше одного разу на півроку. В іншому випадку зливний фільтр може забруднитися і утворюється непрохідність, внаслідок чого відпрацьована вода після прання або полоскання не може бути злитою в каналізацію.

У цьому випадку для проведення чищення зливного фільтра необхідно злити воду, яка залишається в баку, витягти зливний фільтр, провести його чистку і промити під проточною водою.

У рідких випадках пральна машина не зливає відпрацьовану воду через поломку зливної помпи. Найчастіше ремонт помпи недоцільний, її потрібно замінити.

Пральна машина не вмикається

Відсутність увімкнення пральної машини може свідчити про серйозну несправність. Однак спочатку слід перевірити, можливо комунальні служби тимчасово відключили енергопостачання будинку або поломка сталася в розетці, в яку підключена машинка.

Якщо зовнішні фактори виключені, час провести діагностику пральної машини.

 • Механічне пошкодження кнопки включення: така поломка характерна для моделей з механічними кнопками включення. Якщо кнопка пошкоджена, її слід замінити, також перевіряються контакти, дроти, які можуть мати пошкодження.
 • Несправність керуючої плати: несправність слід шукати в ланцюгу запуску пральної машини. Майстер оглядає плату, для глибшої діагностики застосовує мультиметр, несправні елементи перепаює.
 • Пошкодження мережного кабелю: якщо на кабелі присутні темні ділянки, що пригоріли, заломи або інші пошкодження, такий кабель потрібно замінити на новий.

Не відкриваються дверцята пральної машини

Якщо на самому початку прання дверцята машини заблокувалися і не розблокуються вже після кінця циклу, найімовірніше поломка відбулася в ПБЛ – Пристрої Блокування Люка.

Насамперед слід спробувати відключити пральну машину від електромережі. Якщо електрика не надходить на ПБЛ, через 5-10 хвилин можна знову спробувати відчинити дверцята.

Якщо запропонований метод не допоміг, слід провести розборку корпусу та зняти дверцята з петель, після чого у майстра з’являється можливість замінити несправний ПБЛ.

Не крутиться барабан пральної машини

Обертання барабана більшості пральних машин відбувається за допомогою ремінної передачі. У цих випадках обертання барабана забезпечує приводний ремінь, який передає обертання від валу двигуна на шківу барабана.

Якщо ремінь розтягується або повністю обривається, барабан перестає крутитися зовсім. На ранніх стадіях розтягування ременя барабан обертається, але може не виходити на високі оберти, наприклад, при віджимі, або працювати ривками.

Ремінь, що розтягнувся, необхідно замінити на новий.

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

ремонт пралок для бездоганної роботи від Delta Service для мешканців передмістя Одеси

Які населені пункти ми обслуговуємо

Чимало людей обирає життя за межами міста. Тому й потреба в послугах ремонтних майстрів пральних машин актуальна не тільки для одеситів.

Ми беремо до уваги ці потреби та забезпечуємо ремонт пральних машин у всіх населених пунктах, розташованих до 30 км від Одеси. Запрошуємо звертатися по допомогу майстрів Delta Service жителів таких локацій:

 • Совіньйон та Чорноморка
 • НАТІ та Нерубайське
 • Світле та Корсунці
 • Хлібодарське та Великодолинське
 • Крижанівка, Ліски та Фонтанка

Наші майстри оперативно прибудуть за вашою адресою і проведуть ремонтно-діагностичні роботи для вашої пральної техніки.

Ремонт пральних машин для жителів передмістя Одеси

Численні переваги: з Delta Service ваша пралка працюватиме бездоганно

Ми не тільки пропонуємо ремонтні послуги для пральних машин за межами Одеси, ми надаємо чимало переваг своїм клієнтам:

 • Високоякісний ремонт із застосуванням оригінальних запчастин і новітнього обладнання.
 • Ввічливі та моторні майстри з багаторічним досвідом ремонту пральних машин усіх типів і моделей.
 • Працюємо з найскладнішими випадками несправностей пральних машин.
 • Забезпечуємо гарантію на виконання ремонту.

Відчуйте турботу про вашу побутову техніку! З Delta Service ви можете бути впевнені — ваша пральна машина працюватиме бездоганно.

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам