Щодня з 9:00 - 21:00

Ламання пральної машини — завжди прикро, дискомфортно і дорого.

Купити нову може бути невчасно для бюджету, а замовити виклик ремонтника — складно, бо хочеться отримати якісний ремонт не за всі гроші світу.

Якщо ви мешкаєте в Приморському районі Одеси, відремонтувати пральну машину відтепер нескладно – на допомогу вирушать майстри Delta Service, які проведуть усі ремонтні роботи швидко, якісно та недорого.

Особливості ремонту пральної машинки в Одесі

Що робити, якщо пральна машина протікає?

Насамперед, як тільки ви виявили, що пральна машина протікає, необхідно зупинити прання і обов’язково відключити пральну машину від електричної мережі. Також наполегливо рекомендується перекрити водопостачання в машинку, перекривши кран на трубі подачі води.

Як тільки машинка відключена від мережі та водопостачання перекрито, рекомендується злити воду, яка залишилася в баку, це можна зробити за допомогою системи аварійного зливу, якщо така передбачена у конструкції пральної машини або через зливний фільтр.

На наступному етапі майстер робить діагностику та визначає місце протікання, щоб усунути його:

 • Порошкоприймач, кювета для порошку: відбувається через забруднення, вода протікає з-під панелі керування;
 • Пошкодження або деформація манжети: вода протікає з-під люка;
 • Пошкодження шлангів (зливного або наливного): калюжа утворюється на підлозі позаду пральної машини, пошкоджений шланг необхідно замінити;
 • Пошкодження патрубків у конструкції пральної машини: вода протікає з-під днища пральної машини, необхідно виявити пошкоджені патрубки та замінити їх;
 • Неякісний сальник, який пропускає воду: сприяє не тільки протіканню, а й прискореному псуванню та руйнуванню підшипникового вузла, у цьому випадку необхідно замінити весь підшипниковий вузол;
 • Пробій у порожнині бака: нерідко відбувається через попадання сторонніх предметів, протікання утворюється під пральною машиною.

Що робити, якщо пральна машина шумить та сильно вібрує під час роботи?

Подібні прояви нерідко характерні для пральних машин із колекторним двигуном через кілька років активної експлуатації. Конструкція колекторного двигуна передбачає наявність графітових щіток, які згодом мають властивість зношуватися.

Коли зношування щіток стає критичним, пральна машина виробляє сторонній посилений шум під час обертів барабана, також відбуваються посилені вібрації корпусу. Майстер повинен провести діагностику двигуна, якщо виявляється, що довжина щіток стала меншою за 1 см, їх необхідно замінити на нові.

Щоб замінити графітові щітки, двигун необхідно повністю витягти з корпусу пральної машини, таку роботу краще довірити досвідченому майстру.

Що робити, якщо пральна машина не гріє воду?

Переконатись у тому, що прання відбувається у холодній воді досить просто. Необхідно запустити пральну машину, а через 15-20 хвилин після старту циклу, обережно доторкнутися до скла на дверцятах. Якщо воно все ще залишається холодним, значить вода не нагрівається.

Нерідко причиною такого стану справ стає несправність ТЕНу. Щоб відновити нагрівання води, майстер повинен замінити нагрівальний елемент. Залежно від марки пральної машини, ТЕН може розташовуватися ззаду або спереду, досвідчений майстер визначає це в залежності від виробника пральної машини.

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Працюємо з клієнтами з усього Приморського району — від Молдаванки до Фонтана

Живете в Приморському районі та досі не можете знайти гідного майстра для ремонту своєї пральної машини? Тепер у вас є надійний ремонтник — компанія Delta Service!

Ми фокусуємося на потребах у якісному, своєчасному, доступному ремонті пральних машин у мешканців Приморського району Одеси — від старого центру міста та Молдаванки до узбережжя Малого і Великого Фонтану та Аркадії.

Ремонт пральних машин від Delta Service для жителів Приморського району Одеси

5 причин звернутися за ремонтом пральних машин у Приморському районі в Delta Service

Обирайте найнадійнішого постачальника послуг з ремонту та обслуговування пральних машин — Delta Service! Причини, чому ми — найкращі в Приморському районі:

 • Охоплюємо без винятку всі адреси по Приморському району та за його межами
 • Маємо великий штат кваліфікованих майстрів на власних авто — для швидкого виконання ремонту
 • Співпрацюємо з виробниками запчастин на пральні машини, щоб замінювати деталі під час ремонту на найякісніші
 • Маємо досвід з ремонту пральних машин будь-яких брендів, моделей, у будь-якому віці та стані
 • Надаємо гарантію на наші послуги

А ще у нас напрочуд доступні ціни ремонту та обслуговування, високі стандарти клієнтського сервісу, і найголовніше — величезне бажання задовольнити потреби кожного нашого клієнта. Тож, звертайтеся, ми допоможемо!

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам