Щодня з 9:00 - 21:00

Для одеситів наявність пральної машини в домі — це обов’язкова умова комфорту. Та, на жаль, навіть найякісніша техніка може раптово вийти з ладу.

Що ж робити, якщо пральна машина не працює чи працює неправильно? Звісно ж, не варто це терпіти! Найкращий вихід — це звернутися по послуги з ремонту пральних машин в Одесі до компанії Delta Service.

Маєте зламану пралку? Давайте, повернемо її до життя!

Звертайтеся до Delta Service по найвищий рівень якості послуг з ремонту пральних машин в Одесі.

Особливості ремонту пральної машинки в Одесі

Чому пральна машина не набирає води?

Досвідченим майстрам багато разів доводилося стикатися з проблемою, коли пральна машина запускається, включається, але набір води в бак не відбувається. Якщо проблеми з водопостачанням виключені, поломку слід шукати у несправності самої пральної машини.

Найбільш ймовірна поломка впускного клапана, що розташовується безпосередньо під верхньою панеллю корпусу. Якщо цю панель демонтувати, можна відразу отримати доступ до клапана, є можливість провести діагностику.

Якщо діагностика показує, що впускний клапан несправний, його необхідно замінити на новий такий же, який повністю відповідатиме моделі пральної машини.

Чому пральна машина не зливає воду?

За своєчасне зливання відпрацьованої води, в пральній машині відповідає ціла система. Отже, якщо немає причин підозрювати наявність засмічення каналізації, майстер розпочинає діагностику зливної системи пральної машини.

Насамперед слід перевірити зливний фільтр, адже якщо в ньому є забруднення, відпрацьована вода не зможе вчасно йти в каналізацію, фільтр необхідно прочистити та промити під проточною водою. У поодиноких випадках може утворитися забруднення зливного патрубка, який також необхідно почистити.

Іноді відсутність зливу води є наслідком серйознішої несправності, а саме поломки зливної помпи або пошкодження крильчатки насоса. У цьому випадку потрібно замінити окремі запчастини або помпу в цілому.

Пральна машина протікає

Якщо під час роботи пральної машини утворилося протікання, важливо вчасно відключити прилад від мережі. Більш надійно вимкнути автомат на щитку повністю.

Слід правильно визначити, де саме відбулося протікання, це допоможе швидше виявити причину.

 • Пральна машина протікає з-під панелі керування: необхідно прочистити порошкоприймач від забруднення;
 • Пральна машина протікає з-під дверцят: гумова манжета пошкоджена або деформувалася, її необхідно замінити на нову;
 • Пральна машина протікає з-під днища: зливний патрубок пошкоджений або ослаблені хомути кріплення, відповідно необхідно замінити патрубок або затягнути хомути тугіше.

Чому барабан пральної машини не крутиться?

Ця поломка не властива пральним машинам із прямим приводом, наприклад, під брендом LG. Найчастіше застосовується ремінна передача, тому барабан, найімовірніше, не крутиться через розтягнутий привідний ремінь, що злетів зі шківа чи обірвався.

У всіх випадках розтягнутий або обірваний ремінь необхідно замінити на новий. Новий ремінь повинен відповідати старому номенклатурою, підібрати яку можна за допомогою напису на ремені або в технічній документації.

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Ремонт пральних машин в Одесі | Delta Service

Ремонт пральних машин в Одесі: які райони ми обслуговуємо?

Зазвичай, при замовленні послуг з ремонту пральних машин власники стикаються з проблемою: обраний майстер чи бригада не працюють за їх адресою чи можуть прибути лише через довгий час.

Одеса — хоч і не найбільше місто в Україні, але доволі велике. То ж отримати ремонт пралки на ПосКоті від майстра, що працює з клієнтами на Таїрово — той ще квест.

Тому доброю новиною для всіх одеситів стане те, що компанія Delta Service ремонтує пральні машини по всій території міста, без виключень. Наші майстри залюбки виїжджають на виклики у всі райони міста:

 • Приморський
 • Київський
 • Хаджибейський (включно з Ленселищем та Слобідкою)
 • Пересипський

Навіть більше, ми також будемо раді виконати замовлення на ремонт пральних машин у найближчому передмісті. Якщо ви мешкаєте у Райдужному, Совіньйоні, НАТІ, Нерубайському, Світлому, Хлібодарському, Фонтанці чи будь-якому населеному пункті на відстані до 30 км від Одеси — наші спеціалісти до ваших послуг!

Якісний ремонт пральних машин в Одесі

Якісний ремонт пральних машин в Одесі — це можливо!

Якість йде поруч зі швидкістю та доступністю послуг у Delta Service. Ми фокусуємося на тому, щоб допомогти своїм клієнтам повернути повну працездатність пральним машинам навіть за умови їх значного пошкодження чи критичних проблем.

Для цього в нас діють кілька найважливіших принципів:

 • наші майстри мають великий досвід з ремонту різних типів та моделей пральних машин та постійно підвищують свою кваліфікацію
 • ми працюємо тільки з оригінальними запчастинами та надаємо їх за розумною вартістю
 • діджиталізація послуг можлива навіть в ремонті пралок — тому в нас можна отримати первинну онлайн-діагностику
 • всі послуги Delta Service мають гарантію, отже ви захищені нашими гарантійними зобов’язаннями
 • чесні ціни — це наш принцип. Ми надаємо послуги за їх реальною вартістю

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам