Щодня з 9:00 - 21:00
Хочу поділитися враженням від ремонту пральної машини в сервісному центрі "Дельта". Оскільки пралка просто не вмикалася, я викликала майстра. Виявилося, проблема була в якомусь згорілому чипі. Майстер швидко все полагодив і навіть перевірив ще якісь деталі на майбутнє. Сказав, що все ок. Ціни адекватні, роботою задоволена.
Сніжана

Наша пралка Bosch служить нашій родині вірою і правдою багато років. Але нещодавно вона почала сильно торохтіти та шуміти під час віджимання. Вирішив, що це не той випадок, коли саме минеться, і викликав майстра. Він приїхав того ж дня і підпорядкував усе за кілька годин! Ще кілька порад зверху дав, як продовжити термін служби пралки. Рекомендую!
Костя Мільчук

2 тижні дружина мені говорила, що пральна машина тече. Розповів на роботі про це і мені порадили сервіс "Дельта". Туди і звернувся. Довго чекати майстра не довелося. Він провозився з машиною десь до години. Сказав, що щось некритичне. Грошей коштувало відносно небагато.
Ігор Д.

Моя пралка подумала, що в мене занадто легке життя, тому кнопка запуску вийшла з чату. Довелося викликати майстра. Зважилася на цей сервіс і не прогадала. Майстер знайшов косяк, полагодив, і тепер можу запускати пралку як зазвичай. Ціни нормальні. Загалом, я задоволена.
Карина Мульц

Пральна машина перестала зливати воду. Вирішив звернутися до цих майстрів. Приїхали оперативно. Полагодили все швидко. Пральна машина тепер працює без нарікань. Я задоволений. Дружина теж)
Коля

Привіт усім! Моя пралка вирішила влаштувати страйк і тупо не відкривалася. Щоб не зламати все зателефонувала в сервісний центр "Дельта". Приїхали буквально протягом двох годин! Майстер без зайвих розмов взявся за роботу і швидко зміг відкрити пральну машину. Рекомендую.
Іра Тарасюк

Відео відгуки

Залишіть заявку, щоб точно визначити несправність вашої пральної машини.

Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на виїзд майстра

Контакти

Адреса

м.  Одеса
вул. Картамишівська 12а

Телефони

099 277 64 73
093 412 70 72

 

 

Дзвінок мені Дзвінок нам